Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

almanya universite egitimi tum kabul sartlari YARDIM

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ozgeozde

Mesaj gönderen ozgeozde » Çrş Tem 01, 2015 6:44 pm

Merhaba arkadaslar, su an akdeniz universitesinde turizm isletmeciligi okumaktayim hazirlikla birlikte 5 yillik lisans bolumunun 4. sinif ogrencisiyim bu yil ikinci donemden alttan 6-7 ders bulunmakta fakat onceki donemlerde ortalamam hep 3.00 uzerinde. 15 temmuza da yaklasik 2 hafta varken almanya da berlin, hamburg, mannheim, frankfurt gibi sehirlerin universitelerine sartli basvuru yapmak istiyorum. Arastirdigim kadariyla istedigim cogu yer sartli kabul etmiyor.

Simdi ben kolayca sartli kabul eden universitelerin dil programlarina yazilsam veya uns hamburg gibi ozel dil kurslari ile dil seviyemi tamamlayip daha sonra hamburg universitesine "isletme" bolumune basvurum kabul edilir mi?

ikinci olarak bildiginiz uygun fiyatli sartli kabul icin basvuruma yardimci olacak danisman var midir? Cunku onumde 2 hafta var ve 2 hafta icinde halletmek istiyorum.

Butun bunlar disinda yesil pasaportum var kendim ogrenci vizesi ya da d tipi vize olmadan 3 aylik kurlarla dil sinavinda yeterlilik alip istedigim universitelere basvuru yapabilir miyim? ve bu surec icerisinde de okulumu dondurmam gerekli midir?

yardimci olursaniz cok sevinirim!!!! Bu agustos ayinda dil okuluna baslamak istiyorum almanya da. Akdeniz universitesinde yeterince zaman kaybettim ne yazik ki. Anca firsatim oldu universite icin basvuru yapabilmeye.. lutfen yardimci olun.

Florenzi

Mesaj gönderen Florenzi » Çrş Tem 01, 2015 10:26 pm

Bende senin gibi yaptim. 2.5 yil once nurnberg uniden sartli kabul alarak geldim. Simdi Frankfurtta bi okulda okuyorum.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Tem 02, 2015 12:31 am

oncelikle ne basvurusu yapmak istiyorsun ? Peki belgelerin hazir mi ?