Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universite kabulu / Cok ONEMLI

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Voyager33

Mesaj gönderen Voyager33 » Çrş Eyl 17, 2014 11:19 am

Arkadaslar simdi gercekten yardiminiza ihtiyacim var , durumumu ozet geceyim.Ben Almanyada isletme okumak istiyorum , tm 1 den puanim 178 geldi baraji gecemedim fakat tm 2 den basvuru yaptim iktisadi ve isletme programi diye , o da gelmedi.Simdi ek yerlestirme de Ardahan\'da Esit agirlik programlari diye bir bolum buldum,bu bolumde ilk yildan sonra Siyaset bilimi,iktisat ve isletme gibi bolumleri secme sansimiz var .Sorum su ki , ben bu bolumu tercih edersem Almanya\'da isletme yerine kabul edilir mi ? CEVAP VERENE COK TESEKKUR EDERIM ARKADASLAR

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Eyl 17, 2014 6:26 pm

sayet meslek lisesi veya imam hatip lisesi bitirmediysen evet kabul edilirsin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Voyager33

Mesaj gönderen Voyager33 » Çrş Eyl 17, 2014 8:42 pm

Duz lise mezunuyum fakat liseyi 4 yil okudum , yani okul suremi normal 12 yilda bitirdim bizim lise sonradan Anadolu oldu fakat ben duz kismindan mezun oldum.Simdi isletme normalde TM 1 den aliniyor ama simdi tum belgeleri yolla anca oyle bakabiliriz demisler(tanidik birine sordurmustum unide) oyle olunca icime bir de kusku dustu acaba bolumu TM 2 den kazaninca kabul etmezler mi diye.