Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Merhaba

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
A Spectre

Merhaba

Mesaj gönderen A Spectre » Cum May 30, 2014 6:48 pm

Sitenize yeni uye oldum. Gecen sene liseden mezun oldum ve bu sene Almanya\'da universite okumak istiyorum.fakat almancam a1 seviyesinde bile degil.Benim sorum hazirlikla ilgili.Almancam olmadan universiteden kabul alabiliyor muyum? Eger kabul alamiyorsam universite olmadan ozel bir kursa mi gidecegim. Cevaplarsaniz sevinirim, tesekkurler.

imalive

Merhaba

Mesaj gönderen imalive » Cum May 30, 2014 8:46 pm

Sifir almanca ile kabul veren okullar var. Asagidaki linki inceleyebilirsin.

http://www.deutschstudent.de/news.php?readmore=71

A Spectre

Merhaba

Mesaj gönderen A Spectre » Pzr Haz 01, 2014 5:48 am

Cok tesekkurler cevapladiginiz icin. Peki ben ozellikle bir universite istiyorsam ve o universite sifir almancayla kabul vermiyorsa ne yapmam gerek? Once boyle bir universiteden onkabul alip sonra orada bir sene almanca hazirlik okuyup sonra ki sene icin baska universitelere basvurabiliyor muyum?Yoksa Almanya\'da ozel bir dil kursuna gidip almancami orada mi gelistirmeliyim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Merhaba

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Haz 01, 2014 1:39 pm

Ilk olarak vize icin baska bir universiteden on kabul alip, buraya gelip dsh sinavi verdikten sonra istedigin universiteye gecis yapabilirsin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

A Spectre

Merhaba

Mesaj gönderen A Spectre » Pzr Haz 01, 2014 9:11 pm

Tesekkurler.