Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

vize randevusu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Deadly Impact

vize randevusu

Mesaj gönderen Deadly Impact » Sal Ağu 27, 2013 11:02 am

arkadaslar bugun Idatayi aradim vize randevusu almak icin . En erken tarih olarak 18 Ekimi verdiler . Yanliz benim dil kursum ekim ayinda basliyacakti .Ben Eylul ortalarina dogru randevumu alirim diye dusunuyordum(Ankara Buyukelciliginden) .Bu tarihi one cekme sansim var mi? cunku benim icin cok kotu oldu daha erkene cekmem lazim. Bilgisi olan arkadaslar yazarsa cok sevinirim. bir sey daha , Benim yesil pasaportum var eger dil kursuna yetisemezsem ki oyle olacak. Vize surecini Almanya\'da beklesem bir problem olur mu sizce ? en azindan dil kursuna devam etmis olurum.

tesekkurler

mgmgmg

vize randevusu

Mesaj gönderen mgmgmg » Sal Ağu 27, 2013 12:58 pm

ikinci sorunu bilmiyorum ama eger konsolosluga hem ingilizce hem turkce yada almanca fax cekersen randevu tarihini bir nebze olsun geriye alabilirler.

lordin

vize randevusu

Mesaj gönderen lordin » Sal Ağu 27, 2013 1:11 pm

geriye aldirabilirsin randevunu, 4 haftada sonuclanacagini da goz onunde bulundur ama.