Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hartnackschule Dil Kursu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
pardon

Hartnackschule Dil Kursu

Mesaj gönderen pardon » Çrş May 18, 2011 12:46 pm

bence iyi bir tercih yapmissin. berlinde haftada 20 saat o fiyata kurs yok zaten, daha pahalilar 350 ustuler genelde. artilari olarak berlinin en buyuk dil okulu oldugundan istedigin seviyeye her zaman baslarsin. bazen yer kalmadi falan diolar baska kurslarda burda zor. kurlarin arasinda tatil yok hemen ertesi gun basliyor o da iyi. ayrica hocandan ya da sinifindan memnun deilsen genelde ayni seviyede bi kac sinif oldugundan degisterebilirsin sinifini. yeri de iyi metro dibi hemen, ayrica sehrin ortasinda. kotu tarafi ise bazen siniflar kalabalik olabilio 20 kisi falan, ama yine devamsizlik yapan oldugundan 15 kisi civarina dusebilir onlar gunluk. tek kotu tarafi o diyebilirim. ayrica zamanin kisitliysa bence pek yararli deil ama mesela b1.1 i sabah b1.2 yi oglen alanlar var. o sekilde 1 ayda b1i bitiriolar. o da yararli olr baska kurslarda bazen sorun olabilio bu sekilde yapmak.

memo

Hartnackschule Dil Kursu

Mesaj gönderen memo » Prş May 19, 2011 12:15 am

Ah birde ben Hamburgda 400 Euro nun altinda kurs bulabilsem varya :D Alayi 450 ustu :S

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Hartnackschule Dil Kursu

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş May 19, 2011 10:48 am

yapma be memo 450 de cok yuksekmishmmm hic bakmamistim ben hamburgtaki kurs fiyatlarina.tecrubelerini burada paylasirsan benim icin cok iyi olur:)hamburgta okuyan hic gormedim bu sitede;)bu arada hangi uniden kabulun var?