Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

elektrik muhendisligi

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
nedim34

elektrik muhendisligi

Mesaj gönderen nedim34 » Prş Tem 08, 2010 5:28 pm

arkadaslar NRW de 11 aydir dilkursu goruyorum. kismetse ekimde uniye baslicam. DSHyi verirsem tabi.
size sorum su. NRW de elektrik muh. masteri yapmak istiyorum. sizce hangi unide bitrmek digerlerine gore daha kolaydir.
tabi biliyorum insanin hepsinde calismasi gerekir. ancak NRW nin illaki bu bolum hakkinda fikri olanlar vardir. su uniden uzak dur, su uni bitirmesi digerlerine gore daha kolay diyebileceginiz varmidir?
tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

elektrik muhendisligi

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Tem 09, 2010 3:00 am

Dortmund ve Duisburg\'un teknin alanlarda zorladigini duymustum.Ancak dedigim gibi bilgim sadece duyumdan ibaret.

nedim34

elektrik muhendisligi

Mesaj gönderen nedim34 » Pzr Tem 11, 2010 8:08 pm

sagol kardes.
peki baska bu hakkinda dusuncesi olan yokmudur

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

elektrik muhendisligi

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Tem 11, 2010 8:10 pm

sayet cok fazla kasmadan riske girmeden okumak istiyorsan en uygunu fachhochschule tabiki.

cglryvz

elektrik muhendisligi

Mesaj gönderen cglryvz » Prş Haz 21, 2012 8:08 pm

dikkat!! Fh daha kolay diye bir durum yok teknik okul diye nitelendiriliyor ve teknik bir bilgi sahibi degilsen praktikum (staj) durumunu sart kosmakta sinav yazabilmen icin, kendi yasadigim sikintilardan yola cikarak soyluyorum. ve Fh Dusseldorftanda uzak dur ;)