Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

BELGELERİN TERCÜMESİ HAKKINDA ACİL!!

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Zehel

BELGELERİN TERCÜMESİ HAKKINDA ACİL!!

Mesaj gönderen Zehel » Sal Eyl 18, 2018 11:55 pm

Arkadaşlar merhaba. Çok acil yardıma ihtiyacım var, lütfen bilenler varsa bir el atsın nolur...
Bilgi notu 23'e göre Türkçe belgelerin Almanca tercümeleriyle birlikte ibraz edilmesi gerekiyor. Benim öğrenci belgem ve transkriptim Türkçe. Bu belgeleri 30.07.2018 tarihinde okuldan aldım ve okulda kaşeleyip imzaladılar.
1) Bunları Almanca'ya çevirttirdikten sonra tekrar okulda imzalatıp kaşeletmem gerekiyor mu ? yoksa sadece bir tercümana almanca'ya çevirtmem yeterli mi ?
2) Belgeleri aldığım tarihte bir sıkıntı var mı ? (güncellik açısından)

uyavuz01

Re: BELGELERİN TERCÜMESİ HAKKINDA ACİL!!

Mesaj gönderen uyavuz01 » Çrş Eyl 19, 2018 2:46 am

Öğrenci belgen ve transkriptin ingilizcesini üniversitenden alarak tercüme işinden kurtulabilirsin.

Zehel

Re: BELGELERİN TERCÜMESİ HAKKINDA ACİL!!

Mesaj gönderen Zehel » Çrş Eyl 19, 2018 1:59 pm

uyavuz01 yazdı: Çrş Eyl 19, 2018 2:46 am Öğrenci belgen ve transkriptin ingilizcesini üniversitenden alarak tercüme işinden kurtulabilirsin.
Dediğiniz gibi yaptım, iData'ya da arayıp sordum bir sorun olmaz dediler. Teşekkür ederim yardımınız için :)