Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Çok acil ve önemli bir konu var!!!

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
gnrszn

Çok acil ve önemli bir konu var!!!

Mesaj gönderen gnrszn » Pzt May 28, 2018 9:52 am

Arkadaşlar 31 mayısta görüşmem var.Bütün evraklar tamam ama hala işbank bloke hesap açılmadı.Bloke hesap açılmadan gitsem eksik evrak olarak işlem yaparlar mı bana.17.000 euro luk banka dekontunu götürsem yeterli olur mu şimdilik.Hesap açılınca onlara fakslarım.

baturcildam

Re: Çok acil ve önemli bir konu var!!!

Mesaj gönderen baturcildam » Pzt May 28, 2018 10:53 am

Bloke hesap olması lazım

Muriel

Mesaj gönderen Muriel » Pzt May 28, 2018 7:11 pm

evet bloke hesap yaptırmış olmanız lazım ama ne zaman ulaştı belgeleriniz iş banka. ulaştıktan çok kısa bir sürede açılıyor hesap, email atarak durumu belirtirseniz eğer belgeler ellerindeyse hızlandırabilirler işlemleri. ve vizede ihtiyacınız olan pdf i emaille yollarlar.

gnrszn

Mesaj gönderen gnrszn » Pzt May 28, 2018 8:28 pm

Muriel yazdı: Pzt May 28, 2018 7:11 pm evet bloke hesap yaptırmış olmanız lazım ama ne zaman ulaştı belgeleriniz iş banka. ulaştıktan çok kısa bir sürede açılıyor hesap, email atarak durumu belirtirseniz eğer belgeler ellerindeyse hızlandırabilirler işlemleri. ve vizede ihtiyacınız olan pdf i emaille yollarlar.
Bugün ulaştım.2 evrak eksik dediler.Yarın mail ile yollayacağım.Bugün vize randevusunu da 8 hazirana ertelettim.Hayırlısı olsun