Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tesekkürler John ve Kiss25

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Tesekkürler John ve Kiss25

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Mar 26, 2018 12:46 pm

Son dönemde sürekli forumda aktif olan ve hic bunalmadan ve hatta ekstra caba sarfederek burdaki yeni üyelere ellerinden geldigi kadar yardimlarini esirgemeyen ve ayni zamanda da bizim isimizi hafifleten her iki üyemize sitenin adminlerinden biri olarak herkesin huzurunda tesekkür ederim.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

kiss25

Re: Tesekkürler John ve Kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Pzt Mar 26, 2018 4:15 pm

Ben Almanya'ya gitme yolunda bu forumdan cok yararlandim , hala da yararlanirim. Burada ve baska mecralarda bana bu yolda yardim eden , vaktini ayiran cok insan oldu , ben de bunu borc bilip elimden geldigince insanlara yardim etmeye calisiyorum , umarim birilerine bir faydam dokunmustur , dokunuyordur , vakit buldukca forumda aktif olmaya calisiyorum umarim böylede devam eder , ben de bizi bu sekilde onure ettigin icin cok tesekkür ederim. Hayat paylastikca lezzetlenir :)
Arkadaslar ben erkegim =)

John

Mesaj gönderen John » Pzt Mar 26, 2018 5:10 pm

Kiss25 ile aynı duygu ve düşünceleri paylaşıyorum. Herhangi bir ticari beklenti olmadan, herkesin erişimine açık daha iyi nesiller yetişmesi için hizmet veren çok güzel bir forum hazırlanmış. Forumun yanı sıra makaleler, paylaşılan linkler, gerektiğinde soru cevap şeklinde danışmanlık veren değerli arkadaşlarımız buranın kalitesini iyice arttırarak bizleri motive ediyorlar. Biz de varsa bildiğimiz ekstra bir şey bunu paylaşmaktan geri kalmamalıyız.
En önemlisi de burada çoğu Almancı gibi "Ne geliyorsunuz Almanya'ya, eğitiminizi bitirip gidin, Almanya bitmiş, gelmeyin..." gibi saçma sapan bir tek kendini düşünen bencil insanlar olmadığınız için ben de adminlere ve burada destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Öğrenci arkadaşlara Allah zinin açıklığı, iyi insanlarla karşılaşmayı ve arzuladıklarına ulaşmayı nasip etsin. İnşallah ileride Almanya'da "Türk = Amele" kavramını da düzelteceğiz.

hunterqb

Mesaj gönderen hunterqb » Sal Mar 27, 2018 1:42 am

Ellerinize saglik arkadaslar:)

John hocam yanliz seni yazdim haberin olsun hala Magdeburgdaysan aramiz 35 dakika bilgine :lol: Bu arada sizin bolumde bir Turk arkadasimiz daha var denk gelmissinizdir insallah.

John

Mesaj gönderen John » Sal Mar 27, 2018 3:12 am

hunterqb yazdı: Sal Mar 27, 2018 1:42 am Ellerinize saglik arkadaslar:)

John hocam yanliz seni yazdim haberin olsun hala Magdeburgdaysan aramiz 35 dakika bilgine :lol: Bu arada sizin bolumde bir Turk arkadasimiz daha var denk gelmissinizdir insallah.
Frankfurt'a taşındım, beklerim batı daha güzel. Ekleşelim, belki bir gün Bernburg'a gidebilirim. Beni bulmak kolay, Facebook'ta da John ismini kullanıyorum.

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Sal Mar 27, 2018 1:49 pm

John yazdı: Sal Mar 27, 2018 3:12 am Frankfurt'a taşındım, beklerim batı daha güzel. Ekleşelim, belki bir gün Bernburg'a gidebilirim. Beni bulmak kolay, Facebook'ta da John ismini kullanıyorum.
Ben de Darmstadtta oturuyorum Frankfurta 20 dakika trenle , görüsmek isterim öyleyse , facede John diye arattimda bulamadim , sitenin face grubuna üye misin ?

hunterqb

Mesaj gönderen hunterqb » Sal Mar 27, 2018 4:23 pm

John yazdı: Sal Mar 27, 2018 3:12 am Frankfurt'a taşındım, beklerim batı daha güzel. Ekleşelim, belki bir gün Bernburg'a gidebilirim. Beni bulmak kolay, Facebook'ta da John ismini kullanıyorum.
John hocam facebook kullanmiyorum fakat emailim sitede mevcut ordan yazabilirsin.Ayrica kiss25 hocam sende yazabilirsin tabiki ben dogudayim yolun duserse Leipzig taraflarina beklerim:)

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Sal Mar 27, 2018 4:41 pm

hunterqb yazdı: Sal Mar 27, 2018 4:23 pm John hocam facebook kullanmiyorum fakat emailim sitede mevcut ordan yazabilirsin.Ayrica kiss25 hocam sende yazabilirsin tabiki ben dogudayim yolun duserse Leipzig taraflarina beklerim:)
tesekkür ederim ayni sekilde ben de Darmstadta beklerim :)

John

Mesaj gönderen John » Sal Mar 27, 2018 5:12 pm

kiss25 yazdı: Sal Mar 27, 2018 1:49 pm Ben de Darmstadtta oturuyorum Frankfurta 20 dakika trenle , görüsmek isterim öyleyse , facede John diye arattimda bulamadim , sitenin face grubuna üye misin ?
Evet.
hunterqb yazdı: Sal Mar 27, 2018 4:23 pm John hocam facebook kullanmiyorum fakat emailim sitede mevcut ordan yazabilirsin.Ayrica kiss25 hocam sende yazabilirsin tabiki ben dogudayim yolun duserse Leipzig taraflarina beklerim:)
Mail attım hunterqb.