Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dsh ne zaman verilmeli?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
nepharyl_

Dsh ne zaman verilmeli?

Mesaj gönderen nepharyl_ » Çrş Eki 18, 2017 1:16 pm

Merhaba,
Yaz dönemi için üniversite basvurularimi yapacağım ancak kafama takılan bir şey var. Dsh sertifikası üniversiteye basvururken mi verilecek yoksa kayıt sırasında mi? Başvuru belgeleri arasında dsh olmak zorunda mi? Çünkü kursumda başvuru değil kayıtta verileceği söylendi ancak dsh sonucu olmadan zulassung alabiliyor muyuz? Üst sömestr icin de basvuracagim durum farklı mi olur bu durumda? Ne olur bilen biri bilgilendirsin hiçbir uni sayfasında bulamıyorum bu bilgiyi. Şimdiden çok teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
welly275

Re: Dsh ne zaman verilmeli?

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Eki 18, 2017 11:52 pm

okula göre degisir. ben bastan bütün belgeleri göndermek zorundaydim.

üst dönem basvurularinda zaten okula gidip danisman hocayla konusman en mantiklisi. hangi dersler sayilir vs herseyi sorabilirsin.

okulun sayfasinda basvuru yönergelerinde bununla ilgili yoksa arayip okulu sorabilirsin. NC olan bölümler büyük ihtimal hepsini tam olarak ister son basvuru tarihine kadar.

nepharyl_

Mesaj gönderen nepharyl_ » Prş Eki 19, 2017 1:04 am

Çok teşekkürler cevap ve vaktiniz için :)

atakanata

Mesaj gönderen atakanata » Pzt Eki 30, 2017 2:50 am

nepharyl_ yazdı: Prş Eki 19, 2017 1:04 am Çok teşekkürler cevap ve vaktiniz için :)
Merhaba biz sizinle danışmanlık almaya başladığımda konuşmuştuk . Ne okuyorsunuz acaba ?