Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

uni assist ve universite belge gonderimi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
bwl

Mesaj gönderen bwl » Prş Haz 23, 2016 6:20 am

Merhaba,

uni assist\' in istedigi belgeleri gonderirken ayni zamanda dokumanlari gonderecegimiz zarfa, hangi okullara basvuruyorsak o okullarin Antragsformular\' larini, gondereceksek eger referans mektuplarini ayri ayri koymali miyiz?

yoksa sadece uni assist belgelerini mi yollayacagiz? okullar icin farkli farkli motivasyon mektuplari yollamamiz gerekmez mi? yoksa onu sadece internetten mi yukleyecegiz?

tesekkurler.

Profane

Mesaj gönderen Profane » Prş Haz 23, 2016 7:02 am

Evet herseyi bir zarfa koyuyorsun.Gerekli evraklari uni-assist duzenleyip gerekli okullara iletiyor ve bunu sana mail ve yazili olarak bildiriyor.Online olarak da yukleyen var ama ben eski kafaliyim.Hepsini zarf yoluyla gonderdim.

bwl

Mesaj gönderen bwl » Prş Haz 23, 2016 11:50 am

peki uni assist\' e online yuklemeden once universitelerin internet sitesinden online basvurup yapip belgeleri yuklemem gerekiyor muydu? eger oyleyse hemen bugun o isi halletmek istiyorum.

tesekkurler

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Haz 23, 2016 4:47 pm

Universite uni asist ile calisiyorsa gerek yok.

bwl

Mesaj gönderen bwl » Cum Haz 24, 2016 4:43 pm

cevaplar icin tesekkurler. son olarak sunu soracagim:

uni assist\' te Antragsformular sekmesi var. Ben okullarin sitesindeki basvuru formlarini doldurup, bu formlari scan edip siteye mi yukleyecegim hangi okullara basvuruyorsam? Ayni zamanda da bu formlari uni assist kargosunun icine, farkli dosyalara yerlestirecegim, degil mi?