Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize cikarsa gitmeme sansim var mi?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
aliitaskinn

Mesaj gönderen aliitaskinn » Pzt Şub 03, 2014 9:04 am

80 gundur bekliyorum ve hala vizeden cevap gelmedi. Bende de heves diye bisey kalmadi. Ben artik gitmek istemiyorum. Vize cikarsa gitmeme gibi bir sansim var mi?

aliitaskinn

Mesaj gönderen aliitaskinn » Pzt Şub 03, 2014 10:45 am

Ciddi bisey soruyorum. Bilgin varsa yardimci olursan sevinirim yoksa da tesekkur ederim.

Sencer

Mesaj gönderen Sencer » Pzt Şub 03, 2014 5:47 pm

Bende vizeyi en cok bekleyenlerden biriydim sanirim, 23 27 gunde vize alan bircok kisi gordugumde benimki neden gelmedi diye supheleniyordum. Taki 43 gunde vize gelene kadar.

Konsolosluga attigim tum maillerde iligili yabancialr subesinden sureci hizlandirabilirsiniz yaziyordu. Mailleri 35. gunden itibaren atamaya basladim 3 mail gonderdim. Bu biraz dikkatlerini cekmis gibime geliyor. En iyi yolu ise yabancilar subesine ulasman ingilizce bir taslak cumle hazirlayip irtibata gecebilirsin. Ama eninde sonunda bir cevap alacagini unutma.

technonur

Mesaj gönderen technonur » Sal Şub 04, 2014 12:21 pm

gitmezsin olur biter zaten vizenin gecerliligi 3 ay. bloke hesap vs actiysan almanyaya gitmekten vazgectigine dair bi mail gonder parani geri iade ederler