Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ingilizce master

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
hozker

ingilizce master

Mesaj gönderen hozker » Çrş Oca 09, 2013 3:50 am

Ben almanyada ingilizce master yapmak istiyorum fakat ingilizcem toefl alacak kadar iyi degil . sizin bildiginiz ingilizce hazirlik programi olan okullar mevcut mu acaba ? cevaplariniz icin tesekkur ediyorum .

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

ingilizce master

Mesaj gönderen eren_f2007 » Çrş Oca 09, 2013 8:22 am

Ingilizce icin sartli kabul olmuyor diye biliyorum.

GK

ingilizce master

Mesaj gönderen GK » Çrş Oca 09, 2013 12:46 pm

[quote]hozker tarafindan yazilan metin:

Ben almanyada ingilizce master yapmak istiyorum fakat ingilizcem toefl alacak kadar iyi degil . sizin bildiginiz ingilizce hazirlik programi olan okullar mevcut mu acaba ? cevaplariniz icin tesekkur ediyorum .[/quote]

hayir mevcut degil hem almanyada neden ingilizce hazirlik kursu verilsinki burasi bulgaristan belarus falan degil :)

almanyada almanca okumak isteyip hazirlik programi sorsaniz anlarimda ingilizce ne alaka.

neyse insanlari yargilamak bize dusmez basarilar

hozker

ingilizce master

Mesaj gönderen hozker » Çrş Oca 09, 2013 6:08 pm

anladim kardes senin niyetin yardimci olmak degil heralde bak eren kardes ne yazmis orda , bildigi yerin cevabini vermis . .ayrica arastirirsan Duisburg-essen universitesi tezini verene kadar sartli kabul ediyo tezi verirken toefl yada ielts istiyo .Eger biliyosan yorum yap bilmiyosan sende takip et ogren biseyler .yinede tesekkurler .

GK

ingilizce master

Mesaj gönderen GK » Çrş Oca 09, 2013 6:15 pm

almanyaya geliyosun ne almancan var ne ingilizce belgen biliyosan gel oku bilmiyorsan git birseyler ogren bende sana tesekkur ederim :)

demek istedigim buralara gelmeden bole bir kac kisi yaziyordu ciziyordu disardan kibirli insanlar gibi gozukuyordu onlar gercekten cok hakliymis klasik turk ogrencisi kolaya nasil kacabilirim bende dahil aynen bu haldeyiz malesef.

hozker

ingilizce master

Mesaj gönderen hozker » Çrş Oca 09, 2013 6:44 pm

:) bende gidip biseyler ogrenmenin pesindeyim . gel demiyorsun git diyorsun eyvallah :)
Saygilar kardesim saygilar

GK

ingilizce master

Mesaj gönderen GK » Çrş Oca 09, 2013 9:46 pm

simdi ne alakasi var bak ogrenmissin duisburg-essen veriyormus tezi yazana kadar gel ne olursan ol gel sende gel :)

hozker

ingilizce master

Mesaj gönderen hozker » Prş Oca 10, 2013 9:54 pm

eyvallah :)

bjk_oguz

ingilizce master

Mesaj gönderen bjk_oguz » Prş Oca 10, 2013 10:17 pm

[quote][quote]hozker tarafindan yazilan metin:

Ben almanyada ingilizce master yapmak istiyorum fakat ingilizcem toefl alacak kadar iyi degil . sizin bildiginiz ingilizce hazirlik programi olan okullar mevcut mu acaba ? cevaplariniz icin tesekkur ediyorum .[/quote][/quote]

Benim bildigim Toefl gibi vs. belgeler olmak zorunda.Ayrica yanina bir de B1 almanca sertifikasi istiyorlar.Master yapan arkadaslarimdan gozlemledigim bunlar ancak okuldan okula degisir mi bilmem.

hozker

ingilizce master

Mesaj gönderen hozker » Cum Oca 11, 2013 8:48 pm

tesekkur ederim .

Mehmetfatih

ingilizce master

Mesaj gönderen Mehmetfatih » Cmt Oca 12, 2013 11:13 pm

Aachenda sprachenakedimie toefl kursu veriyor kardesim,sitesini incelemeni tavsiye eserim..cok yakin bir arkadasim FHaachenda ingilizce Master yapiyor.aslinda ingilizce Master daha mantikli,hem ingilizcen hemde almancan olur Eger burda almancaya onem verirsen.
Bulgaristanda ingilizce kursu oluyorda almanyada niye olmasin;)))) cok ilginc yaklasim.guldum valla,

Mehmetfatih

ingilizce master

Mesaj gönderen Mehmetfatih » Cmt Oca 12, 2013 11:35 pm

[quote]Gurhan35 tarafindan yazilan metin:

almanyaya geliyosun ne almancan var ne ingilizce belgen biliyosan gel oku bilmiyorsan git birseyler ogren bende sana tesekkur ederim :)

demek istedigim buralara gelmeden bole bir kac kisi yaziyordu ciziyordu disardan kibirli insanlar gibi gozukuyordu onlar gercekten cok hakliymis klasik turk ogrencisi kolaya nasil kacabilirim bende dahil aynen bu haldeyiz malesef.[/quote]

Gurhan35 kardesim,profilinin altinda yonetici yaziyor ama yazdigin cevabi eminimki cogu uye sana yakistiramamistir.biz Turk milleti olarak biraz tez canliyiz,heycanliyiz ama kendinide dahil ettigin kolaya kacma tabirini genelleme bence,herkezi kendin gibi gorme lutfen..

Sanada basarilar.

hozker

ingilizce master

Mesaj gönderen hozker » Pzt Oca 14, 2013 3:42 pm

tesekkur ederim \'Mehmetfatih\' .

GK

ingilizce master

Mesaj gönderen GK » Pzt Oca 14, 2013 5:50 pm

[quote]Mehmetfatih tarafindan yazilan metin:

[quote]Gurhan35 tarafindan yazilan metin:

demek istedigim buralara gelmeden bole bir kac kisi yaziyordu ciziyordu disardan kibirli insanlar gibi gozukuyordu onlar gercekten cok hakliymis klasik turk ogrencisi kolaya nasil kacabilirim bende dahil aynen bu haldeyiz malesef.[/quote]

Gurhan35 kardesim,profilinin altinda yonetici yaziyor ama yazdigin cevabi eminimki cogu uye sana yakistiramamistir.biz Turk milleti olarak biraz tez canliyiz,heycanliyiz ama kendinide dahil ettigin kolaya kacma tabirini genelleme bence,herkezi kendin gibi gorme lutfen..

Sanada basarilar.[/quote]

bu forumdaki basliklarin %80 ini okursan kolaya kimlerin kactigini neden genele yazdigimi anlarsin yonetici yazsin yazmasin ne onemi varki bunun ? benimde bilmeidgim seyler oluyor baslik aciyorum soruyorum yni orda yonetici yaziyor diye cok onemli biriyim tarzi bi dusuncem yok arti yakistirip yakistirmamalarida umrumda degil acikcasi sanada basarilar

Mehmetfatih

ingilizce master

Mesaj gönderen Mehmetfatih » Pzt Oca 14, 2013 7:25 pm

Bilmedigin konularda sende baslik aciyorsun soruyorsun bu guzel.ama bilmedigin sorularada cevap verme ve insanlari yanlis yonlendirme.almanyada ingilizce hazirlik kursu yok burasi belarusmu yazmissin:)cok Komik ve yanlis bilgi,yukarida dogrusunu belirttim.

Profilinde yonetici yazdigi icin sana onemli birisin demedim zaten,hatri sayilir derecede uyesi olan bu sitenin yoneticilik verdigi bir kisinin butarz cevap vermesi sasirtici demek daha dogru.

hozker

ingilizce master

Mesaj gönderen hozker » Pzt Oca 14, 2013 9:17 pm

Gurhan35 kardesimizin tez canliligina verelim burda bitsin bu konu :) ters bi anina gelmis yazmistir sikinti degil kabul ederim . devam ettirip bilmiyorsan git ogren demesi insaniyeti acisindan buyuk sikinti.

GK

ingilizce master

Mesaj gönderen GK » Pzt Oca 14, 2013 11:46 pm

neyse edit.

bu arada yineliyorum burasi belarus degil madem ben bilmedigim konuya yorum yaptim sende artik arkadasa bi zahmet bulursun almanyada ingilizce hazirlik sinifi acan UNIVERSITELERI dil kurslarini degil. unilere bagli ozel dil kurslarini veya uninin icindeki ogrencilere ozel toefl kurslarindan bahsetmiyorum ben herhangi bir universitenin varsa ingilizce hazirlik sinifi buyrun mehmetfatih bey bulun ki adamin elinde daha ingilizce belgesi yok ama olsun sen yardimci olursan daha detayli arkadasa oda yapar kaydini :) arkadasda gelir elinde belge falan olmadan aslanlar gibi alir vizesini catir catir yazar sinavlarini :)

hozker e gelince normal bir insan gibi dusununce daha ingilizce belgen bile elinde olmadigi icin oyle demem tabiki normal almanya ya gelipte ingilizce ogrenen insanlar varmi bilmiyorum varsada bu kafaya ulasabilmek icin hicbirsey icmeye gerek yok turk olmak yeterlidir :)
birde konsolosluga gidip ben sprachakademie kursunda toefl kursuna yazildim ingilizceyi almanyada ogrenicem derseniz mutlaka vizeyi alirsiniz mehmetfatih bey sizle en yakindan ilgilenicektir bu konuda.

yazirous1903

ingilizce master

Mesaj gönderen yazirous1903 » Sal Oca 15, 2013 3:25 am

sordugun sorunun cevabi soruda gizli sana mantikli geliyor mu almanya ingilizce ogrenmek fransada almanca ogrenilir mi bunu fransiz universiteleri kabul eder mi dusun bakalim okul kabul etse konsolosluk vize verir mi ? birkoc kisi almanca dil belgesi ve okul kabulu oldugu halde vize alamiyor....
Neyse arkadaslar konuzu fazla uzatmayin.....