Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

dil seviyesi normalden yüksek cikinca

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
yildiz

Mesaj gönderen yildiz » Prş Eki 04, 2012 2:13 am

merhaba
BEN PAZARTESI PADERBORN UNI DE DIL SEVIYE SINAVINA GIRDIM ANCAK BURAYA GELIRKEN A1 SERTIFIKASI ALMIŞTIM VE SEVIYE SINAVI SONUCU B1 DEN BAŞLAYABILIRIM CIKTI . Ben hiç kursa gitmedim ve kendim çalışmıştım .ve 2 yıl önce biraz a2 konularına bakmıştım. Yarinda kurs kaydı yapılacak .eğer b.1 den başlar isem 3 ay erken bitireceğim ancak dersleri takip edebilirmi yim onu bilmiyorum . Sizce yarın benim aslında seviyem a2 deyip a2 kursuna mi kayıt yaptırayım yoksa b1e mi kayıt yaptırayım .
Teşekkürler

pardon

Mesaj gönderen pardon » Prş Eki 04, 2012 11:48 am

Kayit oncesi durumunu anlat ve b1\'i bir hafta yada 2 3 gun dene. Baktin anlamiyorsun a2\'ye gec.

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Prş Eki 04, 2012 7:11 pm

[quote]yildiz tarafindan yazilan metin:

merhaba
BEN PAZARTESI PADERBORN UNI DE DIL SEVIYE SINAVINA GIRDIM ANCAK BURAYA GELIRKEN A1 SERTIFIKASI ALMIÃ…�TIM VE SEVIYE SINAVI SONUCU B1 DEN BAÃ…�LAYABILIRIM ÇIKTI . Ben hiç kursa gitmedim ve kendim çalıÅŸmıÅŸtım .ve 2 yıl önce biraz a2 konularına bakmıÅŸtım. Yarinda kurs kaydı yapılacak .eÄŸer b.1 den baÃ…Ÿlar isem 3 ay erken bitireceÄŸim ancak dersleri takip edebilirmi yim onu bilmiyorum . Sizce yarın benim aslında seviyem a2 deyip a2 kursuna mi kayıt yaptırayım yoksa b1e mi kayıt yaptırayım .
TeÃ…Ÿekkürler[/quote]

Galiba telefonla yazmisin ve yazdiklarini tam okuyamadim biraz daha anlasilir yazarsan
So geht nicht !

izzy

Mesaj gönderen izzy » Pzr Eki 07, 2012 11:56 am

Paderborn\' un dil sinavi 2 ocak degil mi ya, bana yollanan belgede oyle yaziyor.

yildiz

Mesaj gönderen yildiz » Pzr Eki 07, 2012 11:07 pm

[quote]izzzyy tarafindan yazilan metin:

Paderborn\' un dil sinavi 2 ocak degil mi ya, bana yollanan belgede oyle yaziyor.[/quote]
ben mayista basvurdum ve kis semster icin kabul aldim.1 ekimde sinavim vardi ve yarin okul basliyor

izzy

Mesaj gönderen izzy » Pzr Eki 07, 2012 11:45 pm

Hayirli olsun ozaman :)