Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

duisburg essen universitesi basvuru

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
staywithus

Mesaj gönderen staywithus » Prş Ağu 23, 2012 10:30 pm

arkadaslar merhaba ben bu sene cukurova iktisat kazandim ve duisburg essen e basvurmak istiyorum sartli kabul icin basvuru belgesini nasil bulabilirim link falan verebilrseniz sevinirim

staywithus

Mesaj gönderen staywithus » Cum Ağu 24, 2012 2:08 am

cevap verecek kimse yok mu eylul ayinin sonlarina dogru dui-essen e basvurumu yapacagim almanca formu nasil doldurabilirim nereden bulabilirim ve tercuman esliginde mi doldurmam gerekiyor ve sartli kabul icin basvuracam ne zaman basvuracagimin cok onemi var mi

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Cum Ağu 24, 2012 3:55 pm

Duisbirg-essen universitesi online basvuyu yapabilrsin googleden turkce ceviri ile yapman cok kolay o da olmuyorsa yardim alabilrisin ingilizce bilendne en azindan
So geht nicht !

caramel

Mesaj gönderen caramel » Sal Eyl 11, 2012 11:12 pm

merhaba arkadaslar,
duisburg-essen de psikoloji bolumu var mi diye arastirma yaptim enstitu olarak var gorunuyor ama lisans olarak yok gorunuyor, bu bolumle ilgili bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi lutfen ( http://www.uni-due.de/biwi/psychologie/ ) bu adreste egitim fakultesi psikoloji bolumu diye var ama bu adreste yok ( http://www.uni-due.de/studienangebote/index_en.shtml ) anlam veremedim. Sizce bu ikisi arasindaki fark nedir?

caramel

Mesaj gönderen caramel » Çrş Eyl 12, 2012 12:45 pm

Duisburg essen\'de psikoloji bolumuyle ilgili bilgisi olan yok mu?