Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Is bankasi Bloke hesap yardim..

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
eses26

Mesaj gönderen eses26 » Cum Ağu 31, 2012 6:13 pm

Merhaba 2 gun once isbankasi hamburg subesini aradim.. Bana turkiyeden herhangi bir is bankasina gidip bloke hesap actirmak istediginizi soyleyin size yardimci olacaklardir denildi..

actirmis olan varsa sureci anlatabilir mi?

once ne yapmaliyim? Konsolosluk hukuk birimine mi gitmeliyim?

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Ağu 31, 2012 6:56 pm

http://deutschstudent.de/forum/viewthre ... post_50131

Eger zamanin varsa kesinlikle Deutsche Banktan actir.

friedeyes

Mesaj gönderen friedeyes » Cum Ağu 31, 2012 6:58 pm

sanirim bunu sana ozel mesajda da aciklamistim. bu islemi daha 3hafta once yaptim. hem de forumlara en az 2kez yazdim. hangi sehir almanyada,oradaki is bankasina mail at, hemen bloke hesap formunu email ile gonderirler. forumlar da bu formun nasil doldurulacagi resimli olarak da anlatilmakta. randevu almadan konsoloslukta hukuk bolumune git,orada imzala gorevli onunde,hemen posta ile o bankaya gonder o imzalattigin formu. 20euro odedim o sirada galiba konsoloslukta. sonra banka sana hesap numarani bildirir. sen de telefon edip takip et cok aceleyse islerin, turkce konusuyorlar. parayi ben herhangi bi isbankasindan yatirdim turkiyede, almanyadaki bankanin sube nosunu falan ogren, nereye yatiracaginin detaylari yani. para yatinca da almanyadaki bankadan onay kagidi gelir email yoluyla,onu da konsolosluga vize randevuna gotur. turkiyedeki bankalarin cok alakali oldugunu sanmiyorum, cunku farkli sehirlerde 3subeye sordum, kimsenin bisiden haberi yok

eses26

Mesaj gönderen eses26 » Cum Ağu 31, 2012 8:16 pm

[quote]friedeyes tarafindan yazilan metin:

sanirim bunu sana ozel mesajda da aciklamistim. bu islemi daha 3hafta once yaptim. hem de forumlara en az 2kez yazdim. hangi sehir almanyada,oradaki is bankasina mail at, hemen bloke hesap formunu email ile gonderirler. forumlar da bu formun nasil doldurulacagi resimli olarak da anlatilmakta. randevu almadan konsoloslukta hukuk bolumune git,orada imzala gorevli onunde,hemen posta ile o bankaya gonder o imzalattigin formu. 20euro odedim o sirada galiba konsoloslukta. sonra banka sana hesap numarani bildirir. sen de telefon edip takip et cok aceleyse islerin, turkce konusuyorlar. parayi ben herhangi bi isbankasindan yatirdim turkiyede, almanyadaki bankanin sube nosunu falan ogren, nereye yatiracaginin detaylari yani. para yatinca da almanyadaki bankadan onay kagidi gelir email yoluyla,onu da konsolosluga vize randevuna gotur. turkiyedeki bankalarin cok alakali oldugunu sanmiyorum, cunku farkli sehirlerde 3subeye sordum, kimsenin bisiden haberi yok[/quote]

clausthal.. en yakin hamburg gibi geldi.. evet msjini yeni gordum.. forumda konsolosluga gitmeden yapanlar olmus.. o yuzden baslik da acayim dedim.. tesekkur ederim.. yalniz hamburgu aradigimda o belgeleri mail atamiyorum dedi.. tugba hanimdi sanirim.. subeye gonderecegim orda dolduracaksiniz dedi.. bende tamam deyip gittim ama bugun aradik hic bit subeye ulasilamadi.. gun boyu aradim..

o kisinin mail adresini msj yazabilir misiniz.. ya da butaya yazabilir misiniz?

en azindan bende belgelerimi gondereyim, hamburga rica etsem yonlendirme yapar diye umuyorum..

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Cmt Eyl 01, 2012 4:50 pm

Is bankasislya erken actiririsn ama almanya gelince is bankasini bulmak bir dert gidip blok hesabi actirman bir dert...Berine gideceksin oradan acitracaksin her ay sonu para cekmek isticeksin

Ekstra para kesicekler..En iyisi Dutsch bank..uzun ama burada sorun cekmesiniz
So geht nicht !