Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Telc sınav sonucuyla üniversiteye kayıt

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
avci

Telc sınav sonucuyla üniversiteye kayıt

Mesaj gönderen avci » Cmt Ağu 26, 2023 7:00 pm

Arkadaşlar, merhaba. Telc c1 hochschule sınavına girdim yazılı bölümden geçtim sözlü bölümden 2 puanla kaldım. Sözlü bölüme tekrar girmem gerekiyor. Bu sonuçla şimdi ekimdeki sömestra kayıt yapabiliyor muyum? Birkaç yerde bu sonuçla kayıt olunabileceğini ama eksik bölümün okul başladıktan sonra 1-2 ay içerisinde tamamlanması gerektiği yazıyordu. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim.

avci

Re: Telc sınav sonucuyla üniversiteye kayıt

Mesaj gönderen avci » Pzr Ağu 27, 2023 8:37 pm

avci yazdı: Cmt Ağu 26, 2023 7:00 pm Arkadaşlar, merhaba. Telc c1 hochschule sınavına girdim yazılı bölümden geçtim sözlü bölümden 2 puanla kaldım. Sözlü bölüme tekrar girmem gerekiyor. Bu sonuçla şimdi ekimdeki sömestra kayıt yapabiliyor muyum? Birkaç yerde bu sonuçla kayıt olunabileceğini ama eksik bölümün okul başladıktan sonra 1-2 ay içerisinde tamamlanması gerektiği yazıyordu. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim.
Up

emirogan9

Re: Telc sınav sonucuyla üniversiteye kayıt

Mesaj gönderen emirogan9 » Pzr Ağu 27, 2023 10:02 pm

avci yazdı: Cmt Ağu 26, 2023 7:00 pm Arkadaşlar, merhaba. Telc c1 hochschule sınavına girdim yazılı bölümden geçtim sözlü bölümden 2 puanla kaldım. Sözlü bölüme tekrar girmem gerekiyor. Bu sonuçla şimdi ekimdeki sömestra kayıt yapabiliyor muyum? Birkaç yerde bu sonuçla kayıt olunabileceğini ama eksik bölümün okul başladıktan sonra 1-2 ay içerisinde tamamlanması gerektiği yazıyordu. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim.
okuldan okula değişebilir üniversiteden mail yoluyla bilgi alın derim
Stuttgart/Baden-Württemberg