Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bir takım sorular

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mmnftwo

Bir takım sorular

Mesaj gönderen mmnftwo » Sal Ağu 17, 2021 5:32 pm

bu sene üniversiteye başlayacağım ekonomi okuyacağım 2018de liseyi bitirdim 3 sene sonra başlayacağım bi videoda eğitime verilen aranın handikap yarattığını söylemişsiniz ama ben 1 sene tamamen çalışmak zorunda kalmıştım. Şu an euro bazında da yeterli miktar para var, oraya gitmeden de almancayı tamamen öğrenip sertifikayı alacağım. Eğitime verilen ara ne kadar etkiler vize durumunu?

Ösym puanım 300, lise ortalamam 81. 1 sene mezuna kalmıştım. 2000 doğumluyum maddi durumumuz iyi değil babam ben çok küçükken vefat etmişti ben geçen sene tamamen çalışmaya odaklandım kendi işim var data serve veriyoruz. Bankada para gösterebilirim yani bunu mülakatta açıklasam; b2, c1 almanca sertifika da alsam şansım kaç olur?

Bilker

Re: Bir takım sorular

Mesaj gönderen Bilker » Prş Ağu 19, 2021 8:50 am

B2 seviyesinde almancan olursa sansin yüksek olur ve egitime verdigin aranin handikapi büyük oranda kapanmis olur.

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Mesaj gönderen tunuzn » Prş Ağu 19, 2021 9:48 am

mmnftwo yazdı: Sal Ağu 17, 2021 5:32 pm bu sene üniversiteye başlayacağım ekonomi okuyacağım 2018de liseyi bitirdim 3 sene sonra başlayacağım bi videoda eğitime verilen aranın handikap yarattığını söylemişsiniz ama ben 1 sene tamamen çalışmak zorunda kalmıştım. Şu an euro bazında da yeterli miktar para var, oraya gitmeden de almancayı tamamen öğrenip sertifikayı alacağım. Eğitime verilen ara ne kadar etkiler vize durumunu?

Ösym puanım 300, lise ortalamam 81. 1 sene mezuna kalmıştım. 2000 doğumluyum maddi durumumuz iyi değil babam ben çok küçükken vefat etmişti ben geçen sene tamamen çalışmaya odaklandım kendi işim var data serve veriyoruz. Bankada para gösterebilirim yani bunu mülakatta açıklasam; b2, c1 almanca sertifika da alsam şansım kaç olur?
Bloke hesap veya garantör olacak. Bankadaki para o kadar iş yapmaz.

mmnftwo

Mesaj gönderen mmnftwo » Prş Ağu 19, 2021 7:10 pm

Bankada para derken bloke hesap demek istemiştim. Anladım benim yapmam gereken en yüksek seviyede almanca yapmak sanırım. Çok sağ olun