Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kazanılan bölüm harici farklı bölüm okumak

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ertuu04

Kazanılan bölüm harici farklı bölüm okumak

Mesaj gönderen ertuu04 » Pzr Ara 27, 2020 5:06 pm

Arkadaşlar merhaba Bochum Üniversitesine şartlı kabul yapcağım fakat burada endüstri mühendisliği kazandım üniversitenin sayfasında endüstri mühendisliğini göremedim. Sales Engineering and Product Management, Wirtschaftswissenschaft Ausr. Betriebswirtschaftslehre bölümlerini gördüm fakat endüstri mühendisliği mi bilemediğimden IT-Sicherheit / Informationstechnik bölümüne başvurdum. Herhangi bir sıkıntı teşkil eder mi? daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu yardımcı olabilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
Alarech

Re: Kazanılan bölüm harici farklı bölüm okumak

Mesaj gönderen Alarech » Pzr Ara 27, 2020 5:09 pm

Eğer söylediğin bölüme kabul edilirsen gerekli dil eğitimini gördükten sonra tekrar başvururken değiştirebilirsin.

ertuu04

Mesaj gönderen ertuu04 » Pzr Ara 27, 2020 5:11 pm

Alarech yazdı: Pzr Ara 27, 2020 5:09 pm Eğer söylediğin bölüme kabul edilirsen gerekli dil eğitimini gördükten sonra tekrar başvururken değiştirebilirsin.
işte kabul edilir miyim onu bilmiyorum.

Kullanıcı avatarı
Alarech

Mesaj gönderen Alarech » Pzr Ara 27, 2020 5:16 pm

ertuu04 yazdı: Pzr Ara 27, 2020 5:11 pm işte kabul edilir miyim onu bilmiyorum.
Başka bir mühendislik,Information system gibi bölümlere yüksek ihtimal kabul edilirsin.