Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

zeugnisanerkennungsstelle

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
coenzym

Mesaj gönderen coenzym » Cmt Kas 28, 2009 8:11 pm

zeugnisanerkennungsstelle okul kabulu olmadan vizede kolaylik saglar mi? zeugnisanerkennungsstelle hakkinda bildiklerinizi yazarmisiniz?

siteda arattim ama beni tatmin etmedi ulastigm bilgiler

saygilar

coenzym

Mesaj gönderen coenzym » Pzr Kas 29, 2009 7:00 pm

bilgisi olan yok mu?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Kas 29, 2009 10:15 pm

zeugnisanerkennungsstelle , sadece not cevirimleri ayrica senin burda hangi bolumleri okuyacagini gosteren birimdir..

vizede hic bir faydasi olmaz , sadece tavsiyedir yani.

romeo-87

Mesaj gönderen romeo-87 » Pzr Kas 29, 2009 11:17 pm

zeugnisanerkennungstelle almanyada hangi bolumleri okuyabilecegine karar veren ve bunu yazili bir belge olarak veren birimdir.yani verdikleri belge senin diploman sayiliyor.ayrica bu birimin verdigi belgenin sadece universite kabulunde faydasi vardir,mesela bayern gibi bir eyaletteki universiteden kabul almak istiyorsan o belgeyi mutlaka gostereceksin(sadece Bayern ve bir kac eyalet icin digerlerinde bu sart yoktur,ama Bayernde kesinlikle o belge olacak.).belgedeki bolumlerden baska bolume basvuramazsin bazi istisnalar disinda(studienkolleg gibi).belgede yrica not ortalamnda yazar almanya not sistemine gore.

coenzym

Mesaj gönderen coenzym » Pzt Kas 30, 2009 1:16 pm

peki;benim uni kabulum yok.vize gorusmesinde 3 bolum arasinda hangisi sececegime karar vermedim desem.Almanya da dil kursundan sonra istedigim bolum icin uniye basvuracagim desem nasil olur?

romeo-87

Mesaj gönderen romeo-87 » Pzt Kas 30, 2009 4:02 pm

hic tavsiye etmem,kararsiz bir ogrenci profili vizede sorun cikartir.yani almanyaya gidip bir bakayim ondan sonra dusunuruz dermis gibi olursun :D.simdi uni kabulu almadanda vize alanlar var ama.isi saglama almak lazim.yani uni basvurunu yap bence.kabul belgesiyle sansini arttir.

coenzym

Mesaj gönderen coenzym » Pzt Kas 30, 2009 4:19 pm

benim babam almanya da yasiyor.Bu belge cok onemli falan diyorlarmis.babam bizi vize gorusmesine goturmek icin cikti geldi tr ye.yarin randevu alcaktim.Simdi mevcut sartlar icin de ne yapmami onerirsiniz?bu kadar kisa surede kabul belgesi alabilir miyim?:|

romeo-87

Mesaj gönderen romeo-87 » Pzt Kas 30, 2009 4:21 pm

zeugnisanerkennugstelleden belgeyi aldinmi?

coenzym

Mesaj gönderen coenzym » Pzt Kas 30, 2009 4:25 pm

evet su an evde salonda vitrinde

muhammet

Mesaj gönderen muhammet » Sal Mar 23, 2010 1:35 am

Bende universitenin Dsh sinavi icin hazirlik kursuna basladim...Ogrenci ofisi bana bu belge olmadan kayit yapmayacagini soyledi ama almanca derslerine devam edebilirmisim...Bu belgeyi munihten ne kadar surede alabilirim ve almam icin hangi evraklari Munihe yollamam gerekiyor???