Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Re: almanyada yüksek lisans

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
loyal

Mesaj gönderen loyal » Sal Eyl 04, 2018 12:05 am

arkadaşlar rahatsız ediyorum ama saçma da olsa bişey soracam.almanyada yüksek lisans başvurusu yaptım 31 ağustos da clautsal üniversitesine ve sonra benden fotoğraf istedıler.daha önce böyle bir durumla karşılaşan birisi veya duyan birisi varmı acaba?

Wolf123

Mesaj gönderen Wolf123 » Sal Eyl 04, 2018 1:40 am

loyal yazdı: Sal Eyl 04, 2018 12:05 am arkadaşlar rahatsız ediyorum ama saçma da olsa bişey soracam.almanyada yüksek lisans başvurusu yaptım 31 ağustos da clautsal üniversitesine ve sonra benden fotoğraf istedıler.daha önce böyle bir durumla karşılaşan birisi veya duyan birisi varmı acaba?
Yani ben üniversitelere başvurularımda hep başvuru formuna ve CV'me fotograf yapistiririm. Ve gördüğüm bütün başvurularda genelde fotoğraflı oluyor. Hatta sadece okul değil iş, staj falan bütün alanlarda başvurular fotoğraflı oluyor. Tabi yapıştırmayan birinden özellikle istediklerini duymadım ama tabi benim çevremde yapıştırmayan biri yok.

loyal

Re: Re: almanyada yüksek lisans

Mesaj gönderen loyal » Sal Eyl 04, 2018 3:18 pm

bunu sorma sebebım bu yaz kuzenımde aynı okula gitti ve böyle bir şey istemediler kenısınden.dedım acaba olumlu bişey bu acaba.umutlandım biraz:(