Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Üyelere Özel Fırsatlar

TransferWise & Deutschstudent işbirliği


Türkiye'den yurtdışına online para transferi artık çok kolay. Yandaki resimli bağlantıyı tıklayarak, yeni üyeliğinizde ilk online para transferinizin komisyon ücreti 0 TL. Almanya'ya ya da diğer ülkelere daha güvenli ve hızlı para transferlerinizde Deutschstudent ekibi olarak tavsiyemiz "TransferWise"
Das Akademie & Deutschstudent işbirliği

23 Yıllık tecrübesiyle ve deneyimli kadrosuyla birebir ve online almanca dil eğitiminde tavsiyemiz "Das-Akademie". Almanya'ya gitmeden önce dil eğitimini Türkiye'de tamamlamak isteyen üyelerimiz yandaki bağlantıyı tıklayarak dil kursu ve diğer fırsatlar hakkında bilgi edinebilirler.


Expatrio & Deutschstudent işbirliği
Expatrio & Deutschstudent işbirliği.
Almanya'da bloke hesap açma, sağlık sigortası gibi konularda hizmet veren Expatrio'nun hizmetlerine ve fırsatlara göz atmak için yandaki resme tıklayın.Care Concept AG & Deutschstudent işbirliği
Care Concept'den Almanya'ya gelmeden önce yaptırmanız gereken sağlık sigortası ve diğer kapsamlı hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Almanya'nın sigorta hizmetlerinde önde gelen şirketlerinden biri olan Care Concept'in fırsatlarından üyelerimiz faydalanabilirler.