Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DENKLİK HAKKINDA YARDIM!!!

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
tehama

DENKLİK HAKKINDA YARDIM!!!

Mesaj gönderen tehama » Sal Mar 20, 2018 3:09 pm

Merhaba herkese,
bir hochschulede okuyorum ve at11 için ailem gittiğinde okulun denkliği yok demişler ne yapmam lazım?
(ailem istanbul'da yasıyor)

kiss25

Re: DENKLİK HAKKINDA YARDIM!!!

Mesaj gönderen kiss25 » Sal Mar 20, 2018 3:36 pm

YÖK ten denklik cikarttirmalisin veya herhangi biri o okul icin önceden at11 almissa senin bunu yapmana gerek yok ama yökten o denkligi nasil cikarttiracagini bilmiyorum tek bildigim bu denkligi cikarmak icin yaklasik 50tl gibi bir miktar oldugu
Arkadaslar ben erkegim =)

hunterqb

Re: DENKLİK HAKKINDA YARDIM!!!

Mesaj gönderen hunterqb » Sal Mar 20, 2018 10:34 pm

Tanınma belgesinin YÖK'ten gelmesi uzun sürüyor ayrıca telefon ile o birime ulaşmak çok zor.Siz SGK'dan rica edin belgeyi hazırlasınlar denklik gelince aileniz direk teslim etsin memurdan memura değişir bu durum ama rica edin.Birde büyük şehirleri arayın orada dosyalar var her tanınma belgesinin fotokopisini almışlar gelecek öğrenciler için tabi bu dosyayı karıştırmak yine memura kalmış.Hayırlısı olsun.