Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Zulassungsbescheid

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
brkhnklc

Zulassungsbescheid

Mesaj gönderen brkhnklc » Pzr Ağu 18, 2013 2:51 pm

Merhaba Arkadaslar. Ben Fh Rosenheim Isletme enformatigi bolumune basvurdum ve suana kadar herhangi bir cevap alamadim. Ayrica kabul alan ogrenciler 31 Agustosa kadar Studentenwerkbetrag 45 Euro gibi bir meblayi havale etmeleri gerekiyor. Okulu aradim ve postayla gonderdiklerini soylediler. Coktan gelmesi gerekiyordu ama gelmedi. Bilmek istedigim sey olduki kabul belgem gelmedi, o belge olmadan kayit yaptirmaya gidebiliyormuyuz? Cunku benim basvurdugum bolumde NC yok Ve kriterleri saglayan herkes kabul aliyor. Bu konuyla ilgili yardimci olursaniz sevinirim

GK

Zulassungsbescheid

Mesaj gönderen GK » Pzr Ağu 18, 2013 3:09 pm

gelmedigini soylersen yine yollarlar belgeyi sana merak etme he en kotu tmm gel buraya kayit olabilirsin derler dsh yi gectigim sene kayit olurken bana zulassung yollamamislardi mail ile ogrenmistim kabul aldigimi gidip kayit olmustum eger onlar kabul verdiklerini soyledilerse sIkinti yapmana gerek yok bi mai lile cozersin isi.

Kullanıcı avatarı
welly275

Zulassungsbescheid

Mesaj gönderen welly275 » Pzr Ağu 18, 2013 6:15 pm

gidersin o belge olmadan kayda sanirim sonuc olarak belgelerin zaten ogrenci islerinde. kayit yaptirirken getiriyolar onlerine, mail yazismalarin dahi icinde oluyo. hatta son kayit tarihinden sonra dahi gidip kaydolabiliyosun. derslerin baslamamis olma sarti var sadece . belge gelmediyse Gurhanin dedigi gibi mail at ogrenci islerine asagiya linki koycam yardimci olurlar.

http://www.fh-rosenheim.de/studienamt.html

brkhnklc

Zulassungsbescheid

Mesaj gönderen brkhnklc » Pzt Ağu 19, 2013 1:35 am

Tesekkurler bilgi icin.