Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap : İşBank - Deutsche Bank

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Denizz

Bloke Hesap : İşBank - Deutsche Bank

Mesaj gönderen Denizz » Cmt Şub 04, 2017 11:22 pm

Merhabalar,
Bu konu eminim daha önce tartışılmıştır ama son 1-2 yıldır gündeme pek gelmemiş "Almanya'ya Kadar" forum ana başlığında. Bu sebeple tekrar gündeme getirmek istedim.

Bloke hesap için İş bankası veya DB'nin artılarını ve eksilerini, farklarını sıralayacak olursanız, neler söyleyebilirsiniz?

Benim bildiklerim: Her ikisinde hesap açma ücreti 150 €. DB için hesap açma ve paranın hesaba yattığına dair email neredeyse 1-2 hafta daha geç geliyor.
Aslında en çok merak ettiğim ise atm bulunamaması sebebiyle para çekme konusunda İş Bankası sıkıntı yaşatır mı? İş Bankasının sitesinde aşağıda ki açıklamaya göre ise sorun yaşanması pek olası görünmüyor..? Pratikte nasıl olduğu konusunda Almanya'da ki arkadaşlar bilgi verebilir umarım.
" İşbank-Girocard’ınızla Alman Bankalar Federal Birliği'ne üye yaklaşık 220 yerli ve yabancı bankanın para otomatını kullanarak (Sparkasse ve Volksbank Grubu hariç) İşbank hesabınızdan ücretsiz para çekebilirsiniz. Belirtilen bankaların ATM’lerinden para çekme esnasında beyan edilen masrafın 3,95 €’sunu İşbank sizin için üstlenmektedir. "

Zohnie2

Re: Bloke Hesap : İşBank - Deutsche Bank

Mesaj gönderen Zohnie2 » Pzr Şub 05, 2017 1:29 am

Hiç bir sorun yaşamıyorsun, ayrıca kartın EC özelliği de var.

Deniz2051

Mesaj gönderen Deniz2051 » Pzr Şub 05, 2017 2:27 am

Ben Ekim ayı gibi İş Bankası'ndan açtırdığımda 100 Euro idi. O da mı 150 oldu?

Denizz

Mesaj gönderen Denizz » Pzr Şub 05, 2017 9:19 am

Evet malesef, dun sitelerinden baktim ve 150€ yu gorunce bende sasirdim. Son zamanlarda cogu kisi işbank a yonelince zam yapmislar anlasilan ama 50€ artis nedir yahu!

Tesekkurler Zohnie.