Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Herkes bakabilirmi özellikle Welly Physiker gibi vize konusunda bilgililer

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Canerakbas1905

Herkes bakabilirmi özellikle Welly Physiker gibi vize konusunda bilgililer

Mesaj gönderen Canerakbas1905 » Çrş Ara 07, 2016 6:05 pm

Arkadaslar bugun yesil pasaportumla birlikte bi kagit geldi kagitta red edildin gibi bişey felan yazmıyor ama garantor belgemde glaubhaft gemacht işaretli oldugu için vizemi onaylamadıkları ve nachgewiesen istiyorlar. Ben bundan önce maille onlara bi yazı yazmıstım bu yazının geri dönüşünümü yaptılar yaptılarsa neden pasaportumu geri yolladılar ? ankaraya tekrar cagırma durumları varmı ?

Kullanıcı avatarı
welly275

Re: Herkes bakabilirmi özellikle Welly Physiker gibi vize konusunda bilgililer

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Ara 07, 2016 7:40 pm

kagidi görmeden bisey demek zor. özel bilgilerini sansürleyip dosya ekleri bölümünden ekleyip gönderirsen iyi olur

Canerakbas1905

Mesaj gönderen Canerakbas1905 » Çrş Ara 07, 2016 8:20 pm

dosya çok büyük dedi eklemedi o yüzden yazıyorum.

Die Botschaft bedauert,Ihnen mitteilen zu müssen, dass Ihrem Antrag auf Erteilung eines Visums nach Abschluss der Prüfung auf der Grundlage des deutschen Auslaenderrechts nicht entsprochen werden kann.Die Regelerteilungsvoraussetzung des gesicherten Lebensunterhalts gamaeß 5 Abs 1 Nr. Aufenthaltgesetz ist nicht erfüllt.Sie legen lediglich eine Verplichtungserklaerung mit glaubhafter Boniaetat vor.Laut den Bestimmungen der Allgemeinen Verwaltungsvorschrift zum Aufenthaltsgesetz ist eine Glaubhaftgemachung der Bonitaet regelmaeßig bei einem langfristigen aufenthalt nicht ausreichend.
Besondere Umstaende,die eine Ausnahme von der Regelvoraussetzung des 5 Abs. 1 Nr. AufentG rechtfertigen können,sind nicht ersichtlich.Soweit den Behörden Ermessen eröfnett wurde,haben sie dieses zu Ihren Ungunsten ausgeübt

Der Antrag muss daher abgelehnt werden.Die erhobene Bearbeitungsgebühr wird auch im Falle einer Ablehnung nicht erstattet

Bu kadar arkadaşlar altında bide imza var hepsi bu

Canerakbas1905

Mesaj gönderen Canerakbas1905 » Çrş Ara 07, 2016 8:22 pm

welly275 yazdı:kagidi görmeden bisey demek zor. özel bilgilerini sansürleyip dosya ekleri bölümünden ekleyip gönderirsen iyi olur
ekledim hocam kusura bakma alıntı yapmayı unuttum eklerken

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Ara 07, 2016 8:50 pm

nachgewiesen degil diye reddedilmis basvurun. yasal olarak uzun süreli vize basvurularinda glaubhaft tek basina yeterli degil demisler.

Canerakbas1905

Mesaj gönderen Canerakbas1905 » Çrş Ara 07, 2016 8:50 pm

welly275 yazdı:nachgewiesen degil diye reddedilmis basvurun. yasal olarak uzun süreli vize basvurularinda glaubhaft tek basina yeterli degil demisler.
peki benim tekrardan ankaraya görüşmeye baştanmı gitmemg erek sadece belge mi yollamam gerek

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Ara 07, 2016 8:53 pm

nachgewiesen kismi da isaretlenmis bi garantör belgesini itiraz yazisina ekleyip gönderbilirsin ya da istiyosan bastan basvurabilirsin. her halükarda basvurunu bastan ele alirlar.

Canerakbas1905

Mesaj gönderen Canerakbas1905 » Çrş Ara 07, 2016 8:55 pm

welly275 yazdı:nachgewiesen kismi da isaretlenmis bi garantör belgesini itiraz yazisina ekleyip gönderbilirsin ya da istiyosan bastan basvurabilirsin. her halükarda basvurunu bastan ele alirlar.
Tamam teşekkürler çok yardımcı oldunuz cidden