Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturum Alma

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
Theozka

Oturum Alma

Mesaj gönderen Theozka » Pzr Kas 27, 2016 9:27 pm

Merhaba arkadaşlar
Vizemi Goslar Yabancılar polisinden aldım. Oturumumu başka bir yerden alabiliyor muyum(Düsseldorf,köln...). Anmeldung yaptırdım oturduğum yere. Acaba mümkün mü?
Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Oturum Alma

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Kas 28, 2016 3:11 am

Hayir kayitli oldugun sehirin yabancilar dairesinden oturum alabiliyorsun.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

nett

Mesaj gönderen nett » Cum Oca 13, 2017 12:23 pm

Bence yapabiliyorsun. Geçen sene vize için erlangena başvurdum ancak oturum iznini münihten aldım. Aynı eyalette ya da yakın şehirler olduğu için sorun olmamış olabilir.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Oca 14, 2017 9:22 am

Vize basvurusu ile oturum farkli seyler. Hangi sehirde kayitliysaniz oturumu o sehrin yabancilar dairesinden alabilirsiniz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Denizz

Mesaj gönderen Denizz » Cmt Haz 03, 2017 11:04 pm

Physiker yazdı: Cmt Oca 14, 2017 9:22 am Vize basvurusu ile oturum farkli seyler. Hangi sehirde kayitliysaniz oturumu o sehrin yabancilar dairesinden alabilirsiniz.
Merhaba Gürkan Bey, peki bu durumda oturum alma için kaldığımız yeri nasıl göstermeliyiz? Bana vizemi Kempten yabancılar şubesi verdi fakat Siegen'de okumayı düşünüyorum. Kempten'da hiç ev veya otel tutmadan oturum için başvurabilir miyiz?