Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg - Essen Üniversitesi Uni-Assist

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Duisburg - Essen Üniversitesi Uni-Assist

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Kas 21, 2016 4:34 pm

Gelecek yaz dönemi basvurulari icin Duisburg - Essen üniversitesinin basvuru sisteminde degisiklik oldu. Artik 3 kasim tarihinden itibaren almanca lisans bölümlerine basvurular uni-assist üzerinden yapilmak zorunda.

Diger ingilizce lisans ve yüksek lisanslara basvurular ayni sekilde üniversiteye yapilmaya devam edilecek.

Lisans bölümlerine ön kabul icin B1 seviyesi isteniyor halen.

Ayni sekilde TIP bölümü icin de Uni-Assist üzerinden basvuru yapilmasi gerekiyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

dilokep

Re: Duisburg - Essen Üniversitesi Uni-Assist

Mesaj gönderen dilokep » Pzt Haz 05, 2017 2:06 am

@Phyisiker Paylastiginiz bilgiler ile bizleri aydinlattiginiz icin cok tesekkürler...
" Kendine nasil davranilmasini istiyorsan, baskalarina da öyle davran."

Farisjuan

Mesaj gönderen Farisjuan » Cum Eyl 15, 2017 9:45 pm

Physiker yazdı: Pzt Kas 21, 2016 4:34 pm Gelecek yaz dönemi basvurulari icin Duisburg - Essen üniversitesinin basvuru sisteminde degisiklik oldu. Artik 3 kasim tarihinden itibaren almanca lisans bölümlerine basvurular uni-assist üzerinden yapilmak zorunda.

Diger ingilizce lisans ve yüksek lisanslara basvurular ayni sekilde üniversiteye yapilmaya devam edilecek.

Lisans bölümlerine ön kabul icin B1 seviyesi isteniyor halen.

Ayni sekilde TIP bölümü icin de Uni-Assist üzerinden basvuru yapilmasi gerekiyor.
Almanca dilinde yüksek lisans için bana bizim okulumuza yollayacaksınız gerekli dosyaları demişlerdi bunda uni-assist gerekmiyor arkadaşlar dediklerine göre bilginiz olsun.

İnşaatöğrencisi

Mesaj gönderen İnşaatöğrencisi » Cmt Eyl 24, 2022 11:49 am

Farisjuan yazdı: Cum Eyl 15, 2017 9:45 pm Almanca dilinde yüksek lisans için bana bizim okulumuza yollayacaksınız gerekli dosyaları demişlerdi bunda uni-assist gerekmiyor arkadaşlar dediklerine göre bilginiz olsun.
Merhaba, hala aktif olarak bu alanı kullanıyor musunuz? Eğer öyleyse Duisburg-Essen uni hakkında sorularım olacaktır. Teşekkürler.