Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TestDaf kayit

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Senior1010

TestDaf kayit

Mesaj gönderen Senior1010 » Çrş Kas 16, 2016 11:48 am

Simdi onumuzde ki testdafa kayit olmak istiyorum ancak sinavi yapan dil kurslari hazirlik kursunu sart kosuyorlar sinava katilim icin, oylesi cok pahaliya geliyor. Ben sadece sinava girmek istiyorum, hazirlik kursu olmadan nerelerde yapabilirim ve odeme islemi nasil oluyor? Kayitlar acilinca yerler cok kisa surede doluyor diye duydum, tecrubeli olan birisi yardim ederse sevinirim.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

TestDaf kayit

Mesaj gönderen eren_f2007 » Çrş Kas 16, 2016 1:40 pm

Evet kisa surede doluyor, tabi bu hangi sehirde olduguna da bagli. Eger gec kalirsan , yani kayit acildiktan bir kac saat sonra kayit olmayi denersen dedigin gibi hazirlik kursunu orda almaya mecbur birakiyorlar. Ama hizli olursan boyle bir sorunla karsilasmazsin. Odeme islemini kredi karti ile , banka karti ile yapabilirsin, online olarak.

Kullanıcı avatarı
Informatiker

TestDaf kayit

Mesaj gönderen Informatiker » Çrş Kas 16, 2016 3:45 pm

Genelde sabah 9 da acarlar kayit sayfasini. Haziran , temmuz gibi zamanlarda bir dakika icinde neredeyse hic yer kalmiyor. Ben bu yuzden ilk girdigimde Gottingende olmama ragmen Mannheim\'da yer bulabilmistim bitek. SSubat icin basvuracaksin sanirim , onda pek yer bulma sikintin olacagini zannetmiyorum ama yinede tedbiri elden birakma. Kayit sayfasinda sehrini sectikten sonra sinav merkezi olarak unileri secersen yer bulman daha rahat olur. Cunku tandem , goethe gibi kurslar sayfa acildigi anda tum yerleri dolu gosteriyorlar genelde; kendi ogrencilerini kayit edebilmek icin. Bol sanslar.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik