Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Alman Dili ve Edebiyati bolumu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Grossartig

Mesaj gönderen Grossartig » Pzr Kas 13, 2016 8:52 am

Merhaba Arkadaslar,
Alman Dili ve Edebiyati bolumu okumaktayim bu sene hazirliktayim. Meslek lisesi cikisli oldugum icin STK yapmam gerekiyor ama burada bir sene lisans bolumu okuyacagim. Merak ettigim konu ise hangi programlara Almanya\'da basvurabilirim ?

bilk

Mesaj gönderen bilk » Pzr Kas 13, 2016 12:15 pm

Dil ile ilgili, yani gelecegi pek olmayan ve Almanya ya bunumu okumak icin geldin diye tepkiler duyabilecegin ve genelde zeka eksikliginin ezberleme yontemiyle kapatilmaya calisildigi bolumlerde okuyabilirsin.

sayko

Mesaj gönderen sayko » Pzr Kas 13, 2016 12:38 pm

@bilk bana bi tane "zeka eksikliginin ezberleme yontemiyle kapatilmaya calisildigi bolum" soyleyebilir misin?

Alp06

Mesaj gönderen Alp06 » Pzr Kas 13, 2016 12:51 pm

Bu bolumu kazanan ve almanyaya basvuran biri 1.5 ay sonra red aldi..gerekce ise bu bolumu kazanmisin turkiyede de bunu okuyabilirsin ve almanca ogrenebilirsin unv diye.....amacin almanca ogrenmek ki bu bolumu kazanmisin turkiyede..almanyaya gerek yok diye red almisti..

Grossartig

Mesaj gönderen Grossartig » Pzr Kas 13, 2016 4:19 pm

Bolumun tam karsiligi olan Germanistik\'i okumayi dusunmuyorum zaten hali hazirda. Bunun disinda Ceviribilim gibi bir bolum okuyabilir miyim onu merak ediyorum.

duisburger

Mesaj gönderen duisburger » Pzr Kas 13, 2016 5:25 pm

Hayir okuyamiyorsun.