Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Stuttgart Dil Kursu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Edizade

Stuttgart Dil Kursu

Mesaj gönderen Edizade » Cmt Kas 12, 2016 5:25 pm

Merhaba arkadaslar. Onumuzdeki ay almanyada dil kurslarini arastirmak icin stuttgarta gidecegim. Daha once gittiginiz, duydugunuz, bildiginiz kurslar var mi bana onerebileceginiz? Fokus Sprachen & Seminare diye bir yer buldum. Fiyati da uygun. Daha once bu kursu duyan bilen var midir? A2 sonrasi icin testdaf dusunuyorum.

batuhanalkn

Stuttgart Dil Kursu

Mesaj gönderen batuhanalkn » Cmt Kas 12, 2016 7:21 pm

Ben Deutschkolleg e yazildim ama vize gelmedigi icin baslayamadim.
Ben kaydolmadan arastirdim en iyisi Deutschkolleg olarak gozukuyor.

mukuki

Stuttgart Dil Kursu

Mesaj gönderen mukuki » Cmt Kas 12, 2016 8:09 pm

[quote]batuhanalkn tarafindan yazilan metin:

Ben kaydolmadan arastirdim en iyisi Deutschkolleg olarak gozukuyor.[/quote]
Bende deutschkollege yazildim a2 ye. 14unde basliyodu ama vize bekliyorum gecen ayin 14unde vizeye basvurmustum. Kismet olursa orda tanisiriz heralde

john doe

Stuttgart Dil Kursu

Mesaj gönderen john doe » Pzr Kas 13, 2016 7:32 pm

Arkadaslar, buyuk ihtimalle ben de dil kursu icin stuttgart\'a gidecegim. Bir kursa yazildim, ama henuz belgesi gelmedigi icin ismini bilemiyorum. Belge gelecek ve ben de vizeye basvuracagim. Sormak istedigim iki soru var:

1- Almanca dil ogrenme vizeleri ne kadar surede sonuclaniyor? Gorebildigim kadariyla bir aydan beri bekleyen arkadaslar var.

2- Kurs sonrasinda doktoraya baslamayi dusunuyorum Almanya\'da. HEnuz bir yere basvurmadim, ama kursa devam ederken doktora programlarina da bakacagim. Bunun icin "universite adayi" diye bir vize turu var. Ona mi basivuracagim yoksa yabanci dil kursu diye mi? Hangisine basvurmaliyim?

3- Yabanci dil ogrenmek icin ya da ogrenci adayi statusu icin vizeye basvurdugumda bana minimum ve maksimum kac ay vize verecekler?

Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler.

batuhanalkn

Stuttgart Dil Kursu

Mesaj gönderen batuhanalkn » Pzr Kas 13, 2016 7:36 pm

[quote]mukuki tarafindan yazilan metin:

[quote]batuhanalkn tarafindan yazilan metin:

Ben kaydolmadan arastirdim en iyisi Deutschkolleg olarak gozukuyor.[/quote]
Bende deutschkollege yazildim a2 ye. 14unde basliyodu ama vize bekliyorum gecen ayin 14unde vizeye basvurmustum. Kismet olursa orda tanisiriz heralde[/quote]

Evet tanisiriz bende cok memnun olurum.