Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Frankfurt\'ta Universite ve TestDaf Sinavi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
brslan

Mesaj gönderen brslan » Cmt Kas 12, 2016 2:15 pm

Merhaba arkadaslar,

Beykent Universitesinde Bankacilik ve Finans okuyorum 1.sinifim ve burdan bir halt olmayacagini anlayarak Frankfurt\'a gececegim sartli kabul alarak bu arada babam Frankfurt\'ta yasiyor.

Gidenler veya bu konu hakkinda bilgisi olanlar yardimci olabilirmi , 1 sene almanyada dil kursu gordukten sonra testdaf sinavina girecegim sinavi gecebilirmiyim zorluk derecesi ne sinavin?

Almancayida hic bilmiyorum direk orada ogrenmeyi dusunuyorum.

Vize konusunda herhangi bir problem yasarmiyim Almancayi hic bilmedigimden dolayi?

alihan92

Mesaj gönderen alihan92 » Cmt Kas 12, 2016 2:45 pm

[quote]brslan tarafindan yazilan metin:

Merhaba arkadaslar,

Beykent Universitesinde Bankacilik ve Finans okuyorum 1.sinifim ve burdan bir halt olmayacagini anlayarak Frankfurt\'a gececegim sartli kabul alarak bu arada babam Frankfurt\'ta yasiyor.

Gidenler veya bu konu hakkinda bilgisi olanlar yardimci olabilirmi , 1 sene almanyada dil kursu gordukten sonra testdaf sinavina girecegim sinavi gecebilirmiyim zorluk derecesi ne sinavin?

Vize konusunda herhangi bir problem yasarmiyim Almancayi hic bilmedigimden dolayi?[/quote]

almanca sertifikasi olmadan vize almak zor. Min. A1 ile basvurmak daha iyi olacaktir.

brslan

Mesaj gönderen brslan » Cmt Kas 12, 2016 9:40 pm

[quote]alihan92 tarafindan yazilan metin:

[quote]brslan tarafindan yazilan metin:

Merhaba arkadaslar,

Vize konusunda herhangi bir problem yasarmiyim Almancayi hic bilmedigimden dolayi?[/quote]

almanca sertifikasi olmadan vize almak zor. Min. A1 ile basvurmak daha iyi olacaktir.[/quote]

Istanbul\'da tavsiye edebilecegin A1 sertifikasi veren bir kurs varmi?