Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sartli kabulde dil kursu alirken

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Canerakbas1905

Mesaj gönderen Canerakbas1905 » Pzt Kas 07, 2016 6:21 pm

Arkadaslar benim clausthalden sartli kabulum varda orda dil kursu alirken biyerde calisma iznim olur mu ? Olursa haftada kac saat ve nerede calisabilirim yardim wderseniz cok sevinirim..

Mkyc01

Mesaj gönderen Mkyc01 » Pzt Kas 07, 2016 6:24 pm

Vizende calisma izni varsa calisirsin onun disinda sadece tatillerde calisma iznin var
Aller Anfang ist schwer.

yacagri

Mesaj gönderen yacagri » Pzt Kas 07, 2016 7:15 pm

forumda calisma izniyle ilgili yazilarin hepsini okudum ama bu tatillerde ve normal calisabilme farkini anlayamadim tam cevap da verilememis bir turlu. Kimisi ferien zamanlarinda calisabilirsin demis kimisi 120 gun yaziosa normal sknti yasamasin calisabilirsin demis.

Ben de merak ediyorum vizede ne yazarsa normal calisma izni ama ne yazarsa sadece tatillerde oluyor?

HerrZerro

Mesaj gönderen HerrZerro » Pzt Kas 07, 2016 8:44 pm

Ben sartli kabul ile geldim vize uzatmada yanlis hatirlamiyorsam haftada 20 ayda 80 saat calisma izni verdiler. Suanda kursa gidiyorum ve istersem calisabilirim.

yacagri

Mesaj gönderen yacagri » Pzt Kas 07, 2016 9:05 pm

[quote]HerrZerro tarafindan yazilan metin:

Ben sartli kabul ile geldim vize uzatmada yanlis hatirlamiyorsam haftada 20 ayda 80 saat calisma izni verdiler. Suanda kursa gidiyorum ve istersem calisabilirim.[/quote]

Tam olarak ne yaziyor vizende acaba? gun siniri degil de saat mi yaziyor?