Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Seyahat saglik sigortasi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Deniz2051

Seyahat saglik sigortasi

Mesaj gönderen Deniz2051 » Sal Kas 01, 2016 10:13 pm

Merhabalar, forumda yeniyim. Konu daha onceden acilmissa ve tekrardan kafanizi sisirdiysem affola.

Ben Ocak ayinda Ruhr Universitesi\'nde Almanca egitimi alacagim. Kurs 11 Ocak\'ta basliyor ve 6 veya 9 Ocak\'ta seviye tespit sinavi var. Ben 20 Aralik gibi gitmeyi dusunuyorum, cunku kalacak yer ayarlayamadim. Sorum su: vizeye basvuru yaparken giris tarihinden kac gun sonraya kadar sigorta yaptirmam lazim. Yani sonucta orada baska bir sigorta yaptirmam gerekiyor.

Cevaplariniz icin cok tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Seyahat saglik sigortasi

Mesaj gönderen eren_f2007 » Çrş Kas 02, 2016 5:33 pm

Merhaba, 3 aylik, zaten standart oluyor bu sigortalar, herhangi bir sigorta acentesine gidersen, ozellikle konsolosluk yakinindaki, zaten onlar biliyorlar ne oldugunu.

Deniz2051

Seyahat saglik sigortasi

Mesaj gönderen Deniz2051 » Çrş Kas 02, 2016 6:19 pm

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Merhaba, 3 aylik, zaten standart oluyor bu sigortalar, herhangi bir sigorta acentesine gidersen, ozellikle konsolosluk yakinindaki, zaten onlar biliyorlar ne oldugunu.[/quote]

Cok tesekkurler, ben de uc aylik yaptirdim az once :)