Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yeni Bir Universiteye Basvuru

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Florenzi

Mesaj gönderen Florenzi » Pzt Eki 31, 2016 12:58 am

Merhaba arkadaslar,

Bir konu hakkinda fikrinizi almak istiyorum. Suan Bwl uzerine master yapmaktayim. Dorduncu yani son semester\'dayim. Ancak okudugum bolumden ve okuldan memnun degilim. Mart ayinda basliyacak olan sommersemester\'da baska bir universitede Wirtschaftinformatik(Bachelor) okumak istiyorum ve nisan 2017\'de de vizem bitiyor.

Ilk sorum acaba yabancilar polisi bana bu durumda zorluk cikaracagi vakit onlari ikna edebilir miyim?

Ikinci sorum mart ayinda basliyacak olan okul icin mevcut okulumdan simdi exmatrikulation alsam yeni okulun vize gorusmesinde bana \'neden kasim ayinda okuldan cikis aldin ve marta kadar ne yaptin?\' derler mi?

Simdiden gelecek cevaplar icin tesekkurler..

Florenzi

Mesaj gönderen Florenzi » Pzt Eki 31, 2016 10:49 pm

Acaba ikinci sorum hakkinda dahi dusuncesi olan yok mu? :\'(

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Kas 01, 2016 12:54 am

Merhaba, ikna etmek zor olabilir, baska bir master a gecis yapsan sikinti olmayabilirdi ama simdi bazi gercekci gerekceler bulman gerekebilir, tabi her sey konustugun memura bagli. Bence asla yabancilar polisinden onay almadan kaydini aldirmak su anki uni den. Lisans icin basvurularini yine de yapabilirsin, kabul geldikten sonra gidip yabancilar polisi ile konusursun. Umarim her sey istedigin gibi gider.