Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Isbank

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
arinc

Isbank

Mesaj gönderen arinc » Cum Eki 28, 2016 8:44 pm

Merhabalar arkadaslar, ben isbanktan bloke hesap actiriyorum banka bana mail atmis teminat olarak 100+transferler icinde 15€ yatirdiginizda hesabiniz acilicak diye bu bana fazla bir meblag gibi geldi yani teminat miktari olan 100€ yu geri alabilcek miyim yoksa o para gidicek mi?

Nur19

Isbank

Mesaj gönderen Nur19 » Cum Eki 28, 2016 9:02 pm

Gidecek..........

arinc

Isbank

Mesaj gönderen arinc » Cmt Eki 29, 2016 1:11 am

Bu cok sacma bir olay degil mi ne hakla benden bu kadar para aliyor hadi masraflar neysede diger 100€ ne icin yani

Mkyc01

Isbank

Mesaj gönderen Mkyc01 » Cmt Eki 29, 2016 1:15 am

Gecen sene bu kadar almiyolardi galiba
Aller Anfang ist schwer.

sayko

Isbank

Mesaj gönderen sayko » Cmt Eki 29, 2016 3:38 am

Bloke hesap acmasa isin gorulmeyecek el mahkum hizmet bedeli olarak 100 € istiyor. Actirmazsan senden 100 euro alamaz

arinc

Isbank

Mesaj gönderen arinc » Cmt Eki 29, 2016 10:45 am

Anladim cok tesekkur ederim, napalim el mahkum vericez zaten

sayko

Isbank

Mesaj gönderen sayko » Cmt Eki 29, 2016 5:20 pm

Rica ederim

technonur

Isbank

Mesaj gönderen technonur » Cmt Eki 29, 2016 9:32 pm

is bankasindan sperrkonto (bloke hesap) actirirsaniz pisman olursunuz. almanyada topu topu 10 15 subesi ya vardir ya yoktur oda turklerin cok oldugu sehirlerdedir (gelsenkirchen dusseldorf vs gibi) bankamatik kafasina gore calisir yada calismaz icerideki adama soylersin bankamatik calismiyor diye adamin haberi yoktur bekle biraz calisir der 30 dakika bekledikten sonra eger keyfi yerindeyse bakar para kalmamis heralde deutsche bank dan cek der... bu yasadiklarim bloke hesabim olmadigi halde .... bloke hesabimda isbankdan olsaydi heralde ac kalip dilencilik yapardim.

100€ bu hizmet icin almalarida ogrencileri yolunacak kaz gibi gormeleri acin deutsche bankdan UCRETSIZ kafaniza gore takilin 30 yasiniza kadar 1 kurus ucret vermezsiniz en ucra kosede bile bankamatik bulursunuz.

Deniz2051

Isbank

Mesaj gönderen Deniz2051 » Cmt Eki 29, 2016 9:35 pm

[quote]technonur tarafindan yazilan metin:

is bankasindan sperrkonto (bloke hesap) actirirsaniz pisman olursunuz. almanyada topu topu 10 15 subesi ya vardir ya yoktur oda turklerin cok oldugu sehirlerdedir (gelsenkirchen dusseldorf vs gibi) bankamatik kafasina gore calisir yada calismaz icerideki adama soylersin bankamatik calismiyor diye adamin haberi yoktur bekle biraz calisir der 30 dakika bekledikten sonra eger keyfi yerindeyse bakar para kalmamis heralde deutsche bank dan cek der... bu yasadiklarim bloke hesabim olmadigi halde .... bloke hesabimda isbankdan olsaydi heralde ac kalip dilencilik yapardim.

100€ bu hizmet icin almalarida ogrencileri yolunacak kaz gibi gormeleri acin deutsche bankdan UCRETSIZ kafaniza gore takilin 30 yasiniza kadar 1 kurus ucret vermezsiniz en ucra kosede bile bankamatik bulursunuz.[/quote]

Sparkase ve Volksbank grubu haric her ATM\'den cekebilirsiniz diyor IsBank. Yalan mi acaba?

technonur

Isbank

Mesaj gönderen technonur » Pzr Eki 30, 2016 12:07 am

[quote]Deniz2051 tarafindan yazilan metin:

[quote]technonur tarafindan yazilan metin:

100€ bu hizmet icin almalarida ogrencileri yolunacak kaz gibi gormeleri acin deutsche bankdan UCRETSIZ kafaniza gore takilin 30 yasiniza kadar 1 kurus ucret vermezsiniz en ucra kosede bile bankamatik bulursunuz.[/quote]

Sparkase ve Volksbank grubu haric her ATM\'den cekebilirsiniz diyor IsBank. Yalan mi acaba?[/quote]

cashgroup bankalarindan ucret odemeden cekebilirsin onlarda deutsche bank, commerzbank ve postbank. digerleri haricinde cekersen kesinti yapiyorlar. bu arada ayni sey bu saydigim banka musterileri icinde gecerli.