Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

UNI PADERBORN SPRACHKURS+MASTER

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
nightmare

Mesaj gönderen nightmare » Prş Eyl 24, 2009 9:09 pm

MErhabalar arkadaslar;
Uni paderborna ocakta basliyacak kurs icin basvurdum.temmuzun son haftasi basvuru formum ellerindeydi,bir kagit gonderdiler belgelerini aldik kabul edilip edilmedigin bilgisi daha sonra bildirilecek diye bi yazi gondermisler.birde bilgi kagidi wardi..Daha bekliyorum sizce ne kadar daha surer kabul kagidinin gelmesi??Bilgisi olan arkadaslar yazarsa sevinirim.tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Eyl 24, 2009 10:52 pm

oncelikle sitemize hos geldin..

paderborn universitesi en gec kabul veren uni lerden birisi , en az bi 6-8 hafta surer.. acele etme yani, ocak ayina yetistirecek sekilde kabul belgeni yollarlar..

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Prş Eyl 24, 2009 10:55 pm

Gurkan ne zaman okuduydum hatirlamiyorm ama sen Paderborn icin ben boyle kolay kabul veren uni gormedim dememis miydin? :V

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Eyl 24, 2009 11:03 pm

evet tubaaa ben demistim uni tanitiminda.. :) kabul sartlari cok kolay , fakat suresi uzun..

nightmare

Mesaj gönderen nightmare » Cum Eyl 25, 2009 12:14 am

Sagol physiker cok tesekkur ederim.Bekleyelim bakalim.O zaman 6-8 hafta surerse nerden baksan ekimi bulur gelmesi:( temuzun son haftasiydi evraklarim ellerindeydi.
PAderborn\'dan gelecek yanita gore diger Universitelerede basvuracaktim.MEsela uni duisburg a felan.Sizce ne yapmami onerirsiniz?Paderborn\'dan gelecek mektubu mu bekliyeyim yoksa uni duisburga ocak ayi icin gondereyimmi evraklarimi?:help
ne zormus beklemek ya!!bide kabul edileceginin de garantisi yok:)

nightmare

Mesaj gönderen nightmare » Cum Eyl 25, 2009 4:03 pm

????

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Cum Eyl 25, 2009 4:58 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:
evet tubaaa ben demistim uni tanitiminda.. :) kabul sartlari cok kolay , fakat suresi uzun..[/quote]

Homm.. Anladim =)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Eyl 26, 2009 1:04 am

duisburg a yeni semester basvurulari baslamadi zaten, baslayana kadar paderborn cevabi yollar..

bu arada arkadaslar lutfen 2-3 saat cevap gelmeyince hemen ?????? yapmayin , biz elimizden geldiginde butun sorulari cevaplamaya calisiyoruz.. 24 saat online olamiyoruz, bos zamanlarimizda sorulariniz cevaplandirilacaktir..

nightmare

Mesaj gönderen nightmare » Cmt Eyl 26, 2009 4:15 pm

Anladim Physiker,Fakat ocak ayinda baslicak olan uni duisburgataki kursa basvurular baslamadimi?yani ben basvuruYu direkt master icin yapmiyorum,once dsh almam lazim sonra master.VErdigin bilgiler iicn tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Eyl 26, 2009 5:06 pm

basvurular ekim ayi sonu gibi basliyor. paderborn un dil kursu nisan gibi baslayacak onun icin mi sorun cikar diyorsun ?? aksi takdir de ozel dil kursu da yapabilirsin..

nightmare

Mesaj gönderen nightmare » Pzt Eyl 28, 2009 1:33 am

ben pb\'ye ocakta baslicak kurs icin basvurdum nisan icin degil.iste simdi bekliyorum,eger kabul gelmezse diyorum duisburga basvurayim ocak ayinda baslicak kurs icin.. eger ekimin sonuna dogru basliyosa basvurular uni duisburg icin,pb den olumlu yada olumsuz kagit gelir o zaman.olumsuz olursa duisburga gondereyim diyorum.sizce?tesekkurler..

nightmare

Mesaj gönderen nightmare » Pzt Eki 12, 2009 11:46 pm

Ewet arkadaslar kabul kagidim geldi.Randevu aldim.bakalim nasil gececek sizlerede anlatirim..

nightmare

Mesaj gönderen nightmare » Sal Kas 03, 2009 3:48 pm

Arkadaslarr paderborna baswuran arkadaslar warmi aramizda baska??