Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

dil kursusertifikasi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
baran burak

dil kursusertifikasi

Mesaj gönderen baran burak » Çrş Eyl 23, 2009 6:55 pm

arkadaslar benim turkiyede bulundugum sehirde almanca dil kursu yok bu sene halk egitim merkezi tarafindan 3 aylik bir ingilizce kursu acilacak sizce ingilizce kursuna kayit olsam ve dil sertifikasi alsam vize basvurusunda bir etkisi olur mu ingilizce dil sertifikasinin

xstern

dil kursusertifikasi

Mesaj gönderen xstern » Çrş Eyl 23, 2009 8:14 pm

[quote]baran burak tarafindan yazilan metin:
arkadaslar benim turkiyede bulundugum sehirde almanca dil kursu yok bu sene halk egitim merkezi tarafindan 3 aylik bir ingilizce kursu acilacak sizce ingilizce kursuna kayit olsam ve dil sertifikasi alsam vize basvurusunda bir etkisi olur mu ingilizce dil sertifikasinin[/quote]

almanca dil kursunun olmamasi kotu olmus, ama ben boyle bi durumda almanca seti alirdim ordan calisirdim, sonra gidip baska sehirdeki sinava girerdim sertifika almak icin. ingilizce dil sertifikasinin pek de etkili olacagini zannetmiyorum eger almanyada gorecegin bolum ing degilse..

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

dil kursusertifikasi

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Eyl 24, 2009 2:02 am

Hangi sehirdesin ? Ingilizce sertifikanin bir onemi olacagini pek zannetmiyorum cunku Ingilizce bilip,bilmedigini orada sozlu olarak kanitliyorsun yani bir belge gostermek zorunda degilsin..