Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universiteden kabul alma

Niedersachsen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Oguz006

Universiteden kabul alma

Mesaj gönderen Oguz006 » Cmt Eki 08, 2016 10:57 pm

Arkadaslar 2 senelik myo\'dan mezun olup lisansa tamamlamak icin Almanyaya gitmeye karar verdim. Almanyada basvurdugumuz universiteden kabul alma olasiligi kactir? Turkiye de dil kursuna gidecegim ama basvurdugumuz da kabul alamazsak onca yatirim bosa gitmis olacak. Herhangi bir diploma notu isteniliyor mu? Bilgisi olan varsa aydinlatirsa sevinirim.

technonur

Universiteden kabul alma

Mesaj gönderen technonur » Pzr Eki 09, 2016 12:50 am

okuyacagin bolum o universitede Nc ( sinirli kontenjan) li degilse her sekilde kabul alirsin eger ki bolumun sartlarina uyarsan (dil, mezun oldugun bolum vs)

Oguz006

Universiteden kabul alma

Mesaj gönderen Oguz006 » Pzr Eki 09, 2016 3:46 am

Peki Braunschweig da sinirli kontenjan varmi kardes almanca anliyorsan bakabilir misin rica etsem?

Oguz006

Universiteden kabul alma

Mesaj gönderen Oguz006 » Pzr Eki 09, 2016 3:51 am

[quote]technonur tarafindan yazilan metin:

okuyacagin bolum o universitede Nc ( sinirli kontenjan) li degilse her sekilde kabul alirsin eger ki bolumun sartlarina uyarsan (dil, mezun oldugun bolum vs)[/quote]

Peki Braunschweig da sinirli kontenjan varmi kardes almanca anliyorsan bakabilir misin rica etsem?

arinc

Universiteden kabul alma

Mesaj gönderen arinc » Pzr Eki 09, 2016 10:39 am

okuyacagin bolum o universitede Nc ( sinirli kontenjan) li degilse her sekilde kabul alirsin eger ki bolumun sartlarina uyarsan (dil, mezun oldugun bolum vs)[/quote]
Rahatsiz ediyorum kusura bakmayin ama bremen universitesinde NC sinirlamasi var mi bi bilginiz var mi yardimci olursaniz cok sevinirim

Oguz006

Universiteden kabul alma

Mesaj gönderen Oguz006 » Pzr Eki 09, 2016 7:15 pm

[quote]arinc tarafindan yazilan metin:

Rahatsiz ediyorum kusura bakmayin ama bremen universitesinde NC sinirlamasi var mi bi bilginiz var mi yardimci olursaniz cok sevinirim[/quote]

Bende senin gibiyim kardes bende bilmiyorum