Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vizeyi aldik. Peki ya ulkeye giris?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
retro

Mesaj gönderen retro » Çrş Eyl 21, 2016 8:17 pm

Iyi gunler arkadaslar az once eksi sozlukte bir basliga ufak bir goz attim linki paylasayim merak edenler baksin.
https://eksisozluk.com/hucreye-attiran- ... opular&p=8

Konudaki arkadas vizeyi almis ama fransada yaninda seyehat sigortasi ve otel rezervasyonu olmadigi icin biraz kotu seyler yasamis. Acikcasi bu forumda agirlikli olarak vize konusu uzerinde durulmus. Sinir polisi hakkinda pek bir bilgi yok. Bu konuda bir kac sorum olacak. Simdi diyelimki ben turist vizesi ile 45 gunluk bir dil kursuna gidiyorum. Seyehat sigortam var ama otel rezervasyonum yok. Wg\'de kalmayi dusunuyorum. Burada ben yanima hamgi belgeyi almaliyim? Ayrica sinir polisinden red yememek icin nelere dikkat etmek gerekir?

burak0992

Mesaj gönderen burak0992 » Çrş Eyl 21, 2016 8:28 pm

[quote]retro tarafindan yazilan metin:

Ayrica sinir polisinden red yememek icin nelere dikkat etmek gerekir?[/quote]

Benim fikrime gore sinir polisinden red yemen icin ya canli bomba ya da uzerinde uyusturucu falan olmasi lazim.Tabi bu isin sakasi. Demek istedigim cok cok cok cok faul bir durumun red yemek icin olmali kanimca.Cunku senin faul durumunu gormeyip vizeni vermis zaten Almanya.Oradaki polis ekstrem bir olay disinda karismaz. Ben 25 agustosta giris yaptigimda vizeme bakti okumak icin di mi dedi bende evet dedim. Iyi,basarilar dedi. Ingilizce konustuk zaten ingilizcen varsa hic dert etme.
Be different,make a difference...