Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Garantor

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
Zohnie2

Garantor

Mesaj gönderen Zohnie2 » Prş Eyl 08, 2016 7:42 pm

Yaklasik 8 aydir almanyadayim, bloke hesapla geldim. Ama bloke hesabim ben gelmeden once aktif olmustu ve bu ay son kez yatti. Simdi garantor ile devam etmek istiyorum. 5.10.2016 tarihinde yabancilar subesinde randevum var. 10.10.2016 tarihinde de oturum iznim sona eriyor. Bu islemler ne kadar surer , garantorum olacak kisi su anda turkiyede kisa surede donecek. Ancak ben onceden bu ayin 22 sine ucak bileti aldim 1 hafta icin turkiyeye gidicem.
Ayrica ohal icin sikinti olur mu? Bordo pasaportum var.

duisburger

Garantor

Mesaj gönderen duisburger » Cmt Eyl 10, 2016 1:24 am

Ne kadar surer kimse bilemez. Almanya da oturum oldugu icin ohal den bir problem cikmaz.

Faruk06

Garantor

Mesaj gönderen Faruk06 » Cmt Eyl 10, 2016 3:56 am

Oncelikle bordo pasaportta hakkinizda arama cikmadigi surece suanda herhangi bir durum soz konusu degil.

Garantor icin ise gidilip 1 gunde alinabilecek birsey tabiki ama sehir kalabaginina gore randevu- sira v.b durum degisebilir yoksa belgeyi almak ugrastirici degil. ( Benim garantorum 1 gunde hallettigini soylemisti)
Lutfen Ozel Mesaj Gondermeyiniz..
Sorularinizi Forumda Baslik Acarak Sorunuz..