Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Studentenwerk

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
sedas93

Studentenwerk

Mesaj gönderen sedas93 » Prş Eyl 01, 2016 12:07 pm

Oncelikle merhaba.. Aranizda Studentenwerk\'in yurtlarinda kalanlar var mi? Benim basvurum dun kabul edildi (31.08.2016), bekleme listesine alindim. 11 ay bekleyen biliyorum, bence basvuru zamani da onemli gibi gorunuyor. Siz ne kadar beklediniz? Sehirlere gore de bu sure degisiyor olabilir ben Berlin icin basvurmustum. Simdiden tesekkurler...

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Studentenwerk

Mesaj gönderen Informatiker » Prş Eyl 01, 2016 1:08 pm

Gottingen icin basvurmustum. 28.08.2015 de hala bekliyorum. Gecen mail attilar ve kis somestri icin yer ayarlanamadigini 3 ay daha beklemem gerektigini soylediler. Ortalama 15 ay yani.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

retro

Studentenwerk

Mesaj gönderen retro » Prş Eyl 01, 2016 2:04 pm

bu studentenwerklere sartli kabul ile basvurabiliyormuyuz. yani ben 2017-2018 yili winter somesteriyla rwth aachen\'a baslamayi dusunuyorum. bunun icin simdi basvursam sartli kabul alip ardindan bu yurtlara basvurabilirmiyim.

birde diyelimki sira bana erkenden geldi ama o an daha okulum baslamadi hakkimi bekletebilirmiyim.

sedas93

Studentenwerk

Mesaj gönderen sedas93 » Cum Eyl 02, 2016 11:03 am

[quote]Informatiker tarafindan yazilan metin:

Gottingen icin basvurmustum. 28.08.2015 de hala bekliyorum. Gecen mail attilar ve kis somestri icin yer ayarlanamadigini 3 ay daha beklemem gerektigini soylediler. Ortalama 15 ay yani.[/quote]

Epey beklemissiniz, sanirim yakin zaman icin hic umut beslemeyeyim :)

sedas93

Studentenwerk

Mesaj gönderen sedas93 » Cum Eyl 02, 2016 8:08 pm

[quote]retro tarafindan yazilan metin:

bu studentenwerklere sartli kabul ile basvurabiliyormuyuz. yani ben 2017-2018 yili winter somesteriyla rwth aachen\'a baslamayi dusunuyorum. bunun icin simdi basvursam sartli kabul alip ardindan bu yurtlara basvurabilirmiyim.

birde diyelimki sira bana erkenden geldi ama o an daha okulum baslamadi hakkimi bekletebilirmiyim.[/quote]

Hocam ben kabul belgesi ile basvurdum, basvurum kabul edildi ancak sartli kabul olur mu emin degilim. isterseniz bir mail atin. siranin erkenden gelecegini hic sanmiyorum, olur da oyle bir sansa erisirseniz ne mutlu 😊