Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

goethe a1 sertifikasi

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
aynes

goethe a1 sertifikasi

Mesaj gönderen aynes » Cmt Tem 16, 2016 12:46 am

merhaba arkadaslar esim 1 gun once alman vatandasi oldu hemen aile birlesimi icin konsoloslugu aradim yakin zamana randevu verdiler randevuyu aldiktan sonra a1 sertifikamin kayboldugunu soyledim 2 sene oldu alali dedim. danisman bana en fazla 6 ay gecerli oldugunu soyledi ve randevuya kadar yenisi alamayacagim icin konsoloslukta tolerans gosterebilirler sonradan belgeyi almaniz kosuluyla diye oneride bulundu. sorum su ki belgeyi alacagima dair kanit mi gostermem gerekiyor ne yapmam gerekiyor sirf bu belge yuzunden vizenin cikmama ihtimali var midir? simdiden tesekkur ederim

Profane

goethe a1 sertifikasi

Mesaj gönderen Profane » Cmt Tem 16, 2016 2:25 am

Yapilacak en mantikli sey gecerli olsa da olmasada Goethe\'den ayni sertifikayi almaya calismak.En yakin alternatif olarak durumun vahimiyeti aciklanir ve yazili olarak bir kagit alinabilir.Belirtilen tarihlerde kursa katildigi ve basarili olduguna dair.