Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universite Basvuru Asamalari Acil Yardima Ihtiyacim var

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
tufan123456789

Mesaj gönderen tufan123456789 » Pzr Tem 10, 2016 11:07 pm

Arkadaslar oncelikle herkese iyi geceler,

Hemen konuyu anlatiyorum, gecen ay sonunda goethe sinavina girdim ve gecmisim. Hemen basvuru evraklarini toparladim. Ancak sikintim su: sertifikam henuz gelmedi ve basvuralrin bitmesine 5 gun kaldi, dil sertifikam olmadan basvuru yaparsam beni bekleyen sikintilar nelerdir ya da bunun icin acilen alabilecegim bir onlem var mi?

Ikincisi Praktikumum onumuzdeki ay bitiyor. Praktikum belgelerimi basvuru esnasinda gondermek zorundamiyim?

Son olarak 12.08.16 tarihinde vizem bitiyor , universite basvuru islemlerinden sonra vize uzatma islemi icin basvuru yapicam ancak sagliksal nedenlerden oturu 10.08-20.08 tarihinlerinde istanbulda olmam gerekiyor, bunu nasil gerceklestirebilirim?

Ilginize Tesekkurler

Profane

Mesaj gönderen Profane » Cum Kas 04, 2016 7:09 pm

Praktikum bolum ve okula gore degiskenlik gosterir mesela benim okul ve bolum icin 3. somestira kadar verilebilir yaziyordu.Ama dil belgesi biraz sikinti.Ayni sekilde bende yaz somestiri icin yapmistim ve yanina da yazili belirtmistim ama dil belgenizi alinca tekrar basvuru yapin diye bir kagit geldi.Vize uzatma konusu ise istedigin bir zaman evraklarin tam ise gunu birlik gidip halledebilirsin.Baska alternatif var mi bilmiyorum.