Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

merhaba

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
colaturkei

merhaba

Mesaj gönderen colaturkei » Cmt Tem 09, 2016 4:21 pm

internette dolasirken tesadufen sitenize rastladim... az inceleme firsatim oldu ve cok yararli yardimeden bir grup gordum... Almanyada okumak zordur , ozellikle de benim gibi yok yerden gelmis biri olarak 2011 yilinda munih universitesinden mezun oldum cok stressli zamanlar yasadim. bavulum benden once almanyaya gitmistimesela . almanyadaki oturumum bitmis ben oturumu uzatmayi unutmus bi sekilde ders calisiyordum. bir gun turkiyede dugune gitmek icin bavulumu toplarken vizeyi uzatmadigim aklima geldi ... okulda beni cok seven hocami yanima alarak yabancilar dairesine gittik. neyse ki bana bir kagit verdiler oturumla ilgili. ordan ayrilip havalanina gittim gorevli bayan pasaportumu aldi damga icin , gozleri faltasi gibi acildi sonra elimdeki kagidi gosterdim tabi biraz aksiyon yaratim dedim :) durumu idrak etti.... yani ben okumada zorlanmadim ama yasamdaki gorev ve sorumluluklari tam yerine getiremedim diyebiirim. giderseniz bu tur islere dikkatli olun derim... iyi gunler

Profane

merhaba

Mesaj gönderen Profane » Pzt Tem 11, 2016 4:05 am

Evet cok haklisiniz.Ozellikle de lisans icin gelenlere liseden sonra bu islerin toplami bir facia gibi gelebiliyor.Ben biraz eskici bir tip olarak hep not alabilecegim bir takvim kullandim.O yuzden hic buyuk capli bir unutkanlik yasamadim.Su siralar isler biraz daha kolay.Elektronik anlamda hatirlaticilar artik her telefonda ve istediginiz sure oncesinden, istediginiz saatte ve siklikta hatirlatiyor.
Gecmis olsun ve devaminda basarilar diliyorum.Size de iyi gunler.