Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyada Dis Teli Cikartabilir miyim ?

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
bugraerkan1

Mesaj gönderen bugraerkan1 » Cmt Tem 09, 2016 2:02 am

Herkese merhaba,bilen arkadaslardan yardim istiyorum,Care Concept\'ten sigortam var,acaba dis doktoruna gittigimde sadece dislerimde ki teli cikartmak istesem kabul edilir mi ? ekstra bir ucret odemem gerekir mi ? Gerekirse nekadardir,gunu geceli baya oldu,Turkiye\'ye donemedim bir suredir,aciliyeti de var biraz,iyice agzimin icini yirtmaya basladi ...

colaturkei

Mesaj gönderen colaturkei » Cmt Tem 09, 2016 4:08 pm

ben ray sigortadan yaptirmistim , birak dis telini beyazlatmayi bile bedavaya yaptirdim... senin sigorta sirketin kapsiyormu bilemiyorum

John Steinbeck

Re: Almanyada Dis Teli Cikartabilir miyim ?

Mesaj gönderen John Steinbeck » Pzr Ara 17, 2017 12:07 pm

colaturkei yazdı: Cmt Tem 09, 2016 4:08 pm ben ray sigortadan yaptirmistim , birak dis telini beyazlatmayi bile bedavaya yaptirdim... senin sigorta sirketin kapsiyormu bilemiyorum
Merhabalar, bende dis teli taktirma arefesindeyik Turkiyede. Fakat mesela heray kontroller oluyor ya, bu durumu nasil aştınız?

Makineci

Mesaj gönderen Makineci » Pzr Ara 17, 2017 3:24 pm

John Steinbeck yazdı: Pzr Ara 17, 2017 12:07 pm Merhabalar, bende dis teli taktirma arefesindeyik Turkiyede. Fakat mesela heray kontroller oluyor ya, bu durumu nasil aştınız?
John mail adresini versene bana wp den konusuruz orda. Sonra numarami atiyim ben sana bende mezunum şuan

John Steinbeck

Mesaj gönderen John Steinbeck » Pzr Ara 17, 2017 8:02 pm

Makineci yazdı: Pzr Ara 17, 2017 3:24 pm John mail adresini versene bana wp den konusuruz orda. Sonra numarami atiyim ben sana bende mezunum şuan

Mail adresim budur
bokuyedi34@gmail.com

Aizdeni suan Tuekiyede dil gelistirmeye calisip, basvurulari bekliyorsuuz ?