Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

AP hangi vize?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Crni

AP hangi vize?

Mesaj gönderen Crni » Cum Tem 08, 2016 3:27 pm

iyi gunler arkadaslar ..

onceki basliklardada sormustum ancak cevap alamadim hala....

aufnahmeprufung icin davet alan arkadaslar hangi tur vizeyle gittiler ??? turistikmi. ziyaretmi ??

davet kagidinin yaninda ilaveten sertifika.karne.transkript diploma . kazandi belgesi vs. vs. verilecekmi?
BAR MITZVAH

Crni

AP hangi vize?

Mesaj gönderen Crni » Cmt Tem 09, 2016 4:16 pm

studienkollege giden 1 kisi yokmu ?
BAR MITZVAH

Kullanıcı avatarı
welly275

AP hangi vize?

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Tem 09, 2016 4:34 pm

aufnahmeprufung studienkollege kayit icin giris sinaviysa turistik vizeyle gidilebilir. uzun sureli alamazsin zaten kayit olmadigin icin henuz

fuark

AP hangi vize?

Mesaj gönderen fuark » Sal Tem 12, 2016 7:27 pm

[quote]welly275 tarafindan yazilan metin:

aufnahmeprufung studienkollege kayit icin giris sinaviysa turistik vizeyle gidilebilir. uzun sureli alamazsin zaten kayit olmadigin icin henuz[/quote]

Almanyada b1 seviyesine gelip giris sinavina giremiyormuyuz ? Yani ben dil ogrenimini Almanyada almak daha sonrasinda vize sorunu olmadan giris sinavina girmek istiyorum boyle bir sey yapmam mumkun degil mi ?

Kullanıcı avatarı
welly275

AP hangi vize?

Mesaj gönderen welly275 » Sal Tem 12, 2016 7:45 pm

once dil kursu sonra aufnahmeprufung diyosun. elinde kabulle ilgili belge olmadiktan sonra ret yeme ihtimalin yuksek ki studienkollegte sartli kabul gibi bisey var mi bilmiyorum.