Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kassel Dil Kursu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
baran burak

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen baran burak » Cum Eyl 04, 2009 9:06 pm

arkadaslar ben kasselden bir dil kursu ile gorusuyom ama kafama takilan olay su adamlar benim adima universiteye basvuracaklar bir nevi danismanlik bunun icin dil kursu ucretinden ekstra 200 euro daha istiyorlar gidecegim dil kursu 8 aylik ve fiyati 1500 euro ama universiteye basvurmadan gidersem dil vizesi alirim daha sonra vizeyi uzatmamda sorun olurmus ? birde ben dil kursu sirasinda bizzat kassel yada fh fuldaya bizzat kendim basvuracam kayit tarihlerinde b oyle bir imkan var mi acilen cvp bekliyorum cunku dil kursu benden cvp bekliyor kayit icin....

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eyl 04, 2009 9:48 pm

bi sorun olmaz merak etme.. kurs fiyati da cok iyi ayrica.. ama neden 8 ay suruyor ?

bi de lutfen bi daha acil yardiiiim !!!! turu basliklar acmayin..:)

baran burak

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen baran burak » Cmt Eyl 05, 2009 8:20 pm

baslik konusunda ozur dilerim gurkan abi aklima baska bir baslik gelmedi neden 8 ay surdugune gelince dsh yonelik oldugu icin a1 a2 b1 b2 seklindeymis kurlar fiyat ilk baslarda 1900 euro idi 1500 indirdik:D

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Eyl 05, 2009 8:53 pm

tamam baran onemli degil duzeltirim ben bi ara.:) ordaki amac ileriye yonelik iyi bir arsiv hazirlarken basligin direk goze carpmasi yoksa cogumuzun sorusu acil..

dil kursuna gelince , gercekten bulabileceginin en iyisini bulmusun.. farkli ve illegal yontemler deneyip kendi basini yakana kadar bunlari arastirman daha iyi olmus.:)

bana bir dil kursunun linkini atarmisin, hem bu kadar kisa surede sifirdan dsh seviyesine getiren bi dil kursu hem de bu kadar ucuz bi fiyata gormedim hic..

baran burak

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen baran burak » Cmt Eyl 05, 2009 8:55 pm

www.suz-kassel.de dil kursunun linki burda abi arastirirsan cok iyi olur bu konuda bizden daha deneyimli ve daha bilgilisin yardimlarin icin sana minettariz...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 06, 2009 12:02 am

bi goz attim sitelerine.. cok karisik bi program yapmislar.. yani kur aralari ne kadar bosluk var, a1 bitince a2 ne zaman bitiyor vs oyle bir bilgi yok.. o yuzden ne kadar surecegini kestirmek zor ama 8 ay sanirim sadece dsh hazirlik dedigimiz seviyeye kadar olan sure.

kursun ilk 3 kuru integration kursu.. yani grundstufe dedigimiz kisim da sinifinda kara biyikli amcalar, turbanli teyzeler de olacak.. ama b1 den sonra sadece dsh hazirliga yonelik kurlar oluyor.. takip edebildigim kadariyla fulda civarlarinda bi kurs aramistin, sanirim bu tek sansin gibi duruyor.. sana tavsiyem ilk kurlar cok ama cok calis.. cunku kursta sinif kalitesi oldukca dusuk olacaktir.. sadece okulda ogrendiklerinle yetinme..

bu arada senin studienkollege yapman gerekmiyor mu ?

baran burak

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen baran burak » Pzr Eyl 06, 2009 11:07 am

gurkan abi ben turkiyede 3 yillik duz lise mezunuyum bu yil bahcesehir universitesi uluslararasi finans bolumune yerlestim studienkollege yapmam gerekiyor mu gerekmiyor mu bilmiyom :|
bu dil kursuna kayit olayim mi kayit olmayim mi diye hala kafamda soru isaretleri var? fulda sehrinde inlunga dil kursu ile gorustum aylik 300 euro istediler kitap ve kayit parasida 50 euro cok fazla geldi internetten kasseldeki bu dil kursunu buldum kayit olup olmamakta kararsizim cunku yakinlarim bad hersfelde yaklasik kasselden 65 km uzakta hergun git gel zor olur mu?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 06, 2009 4:33 pm

3 yil lise okuduysan mecbur studienkollege de yapman gerekiyor.

baran burak

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen baran burak » Pzr Eyl 06, 2009 6:12 pm

studienkollege dsh sinavini verdikten sonra mi yapmamiz gerekiyor?
gurkan abi bu dil kursuna kayit olayim mi sence fuldada bulamadim son care colarak bu elime gecti??

Serhan

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen Serhan » Pzr Eyl 06, 2009 6:28 pm

evet dsh yi kazandiktan sonra basliycaksin..

baran burak

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen baran burak » Pzr Eyl 06, 2009 6:37 pm

gurkan abi bu dil kursuna kayit olayim mi sence fuldada bulamadim son care colarak bu elime gecti??

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 06, 2009 10:06 pm

artik o karari sen vereceksin.. sayet iyi arastirdiysan ve en yakin dil kursu oysa yapacak biseyin yok gibi gozukuyor.. bu arada senin gitmen istedigin dil kursu zaten studienkollege hazirlik kursu veriyor..

baran burak

Kassel Dil Kursu

Mesaj gönderen baran burak » Pzt Eyl 07, 2009 8:50 pm

kasseldeki bu dil kursunda mi studienkollege hazirlik kursu veriliyor gurkan abi ben bu dil kursunu baya bir arastirdim ama sizin gibi bu konuda bilgi sahibi olan abilerimin dusunceleri daha etkilidir diye dusunuyorum nede olsa bu konuda bizlerden daha bilgilisiniz? ama yuzde 99 gibi ben dil kursuna kayit olacam gibi gorunuyor...