Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya dan Tr ye donuste guvenlik kontrolu ile ilgili

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
zombiebat

Mesaj gönderen zombiebat » Cmt Tem 02, 2016 8:29 pm

Merhaba dun trye geldim fakat frankfurt havalani kontrolunde laptopum ile bir sorun oldu daha once ayni laptopla 2 kere giris cikis yapmistim bu sefer guvenlik birseyin pozitif ciktigini polis gelene kadar beklememi soyledi ilk defa basima geldigi icin baya stres yaptim tabi sonra polis bilgisayari acmami istedi o sirada pasaportuma bakti ve daha once giris yaptigimi gordu sonra laptopa bakmadan tamam gecebilirsin dedi neden boyle birsey olduguna dair hic bir fikrim yok yaklasik 1 saat bekledim erken gitmemis olsam belkide ucagi kaciracaktim, fikri olan?

zombiebat

Mesaj gönderen zombiebat » Cmt Tem 02, 2016 8:33 pm

Bu olaydan sonra tr de ise herkes cikistan rahatca gecerken guvenlik bir tek benden bavulumu ve sirt cantami makineden gecirmemi soyledi ben mi supheli gozukuyorum anlamadimki (not:sakal yok, sacim uzun) daha once basina boyle bi olay gelen var mi?

Profane

Mesaj gönderen Profane » Cmt Tem 02, 2016 9:17 pm

Birine benziyorsundur belki.Zaten bombacilarda sakalsiz oluyor.Ama tesaduf olabilir veya cantanin disaridan sekli supheli olabilir.Son olaylardan sonra buyuk ihtimal siki denetim vardir.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Tem 02, 2016 9:35 pm

Bende iki gun once Istanbul\'da ilk kez gumruk kontrolunden gecirildim.
Bu aralar guvenligi siki tutuyor olabilirler. Almanya\'daki kontrol ile ilgili hakkin olarak aciklama isteyebilirdin.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

technonur

Mesaj gönderen technonur » Pzr Tem 03, 2016 2:40 am

Cok nadirde olsa supheli durumlarda bilgisayari acmani istiyorlar bi arkadasimla giderken onun basina gelmisti olay sebebini sorduk ve gayette mantikliydi. Laptop kasasinin icinde bomba uyusturucu vs gibi seyler yerlestirilebilir. Actiginda notebookun calistigini goruyor ve manipulasyon olasiligi azda olsa kalkmis oluyor hala suphe uyandiriyorsa eger notebooku sokme yetkileri dahi var.

Heroturk1991

Mesaj gönderen Heroturk1991 » Pzt Tem 11, 2016 12:09 pm

Ben surekli siyah giyerim yada denk gelir , izmirde , istanbulda , almanyaya bir kere girdim onda bile beni cevirdiler pasaportumu alip incelediler ozel bi makineye bi paket vardi onu soktular , gecen izmirde yine cevirdi polis beni gbt ye bakiyor pc den , abi bu ne ya bu havaalanlarinda hep cdviriyosunuz , adam takildi meksikali uyusturucu liderlerine benziyosundur hahahah ulan dedim ya.

Profane

Mesaj gönderen Profane » Pzt Tem 11, 2016 1:51 pm

Kilo iyidir kilo biraz sisman olun.Omrum boyunca hicbir suclamaya maruz kalmadim.Yapamayacagimi dusunuyorlar. :)