Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sartli kabul

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
selince

Sartli kabul

Mesaj gönderen selince » Cum Tem 01, 2016 4:05 pm

Merhaba herkese,

Turkiye\'de Isletme (Orgun 2010), sosyal hizmetler (Acikogretim 2014) on lisans mezunuyum. Almanya\'da sosyal hizmetler okumak icin au-pair programi ile gelmis bulunmaktayim ancak huzursuz olmamdan dolayi bu programi birakip, universite tarafinda yoluma devam etmek istiyorum. Universitelere sartli kabul alma konusunda yardiminizi rica ederim. Bircok universiteyi arastirmama ragmen maalesef sartli kabul alan universite bulamadim. Su an ise A2 kursuna gidiyorum.

Saygilarimla,

denizzz

Sartli kabul

Mesaj gönderen denizzz » Cum Tem 01, 2016 7:05 pm

Eger imkaniniz varsa bu sitenin danismanlik hizmetini oneririm. Gurkan bey hem tecrubesi hem de bilgisiyle inanilmaz yardimci oluyor.

hayat

Sartli kabul

Mesaj gönderen hayat » Cum Tem 01, 2016 8:08 pm

Psderborn sartli ksbul veriyor. Ayrica sitede sartli kabul diye arama yaparsan daha cok bilgiye ulasabilirsin

selince

Sartli kabul

Mesaj gönderen selince » Cum Tem 01, 2016 8:15 pm

[quote]hayat tarafindan yazilan metin:

Psderborn sartli ksbul veriyor. Ayrica sitede sartli kabul diye arama yaparsan daha cok bilgiye ulasabilirsin[/quote]

Evet sayfalari bugun inceledim detayli olarakta calistigimdan dolayi aksam bakabilecegim. Tesekkurler.

selince

Sartli kabul

Mesaj gönderen selince » Cum Tem 01, 2016 8:17 pm

[quote]denizzz tarafindan yazilan metin:

Eger imkaniniz varsa bu sitenin danismanlik hizmetini oneririm. Gurkan bey hem tecrubesi hem de bilgisiyle inanilmaz yardimci oluyor.[/quote]

Merhaba,

Evet Gurkan beye ulastim ama cok yogun oldugundan dolayi sanirim henuz donus alamadim.